Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,992 kez görüntülenmiş, 110 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Alttan alma sakin bak iki güzel söze hiç kanma , hatta eşin it gibi özür dileyip cidden pişman olana kadar konuşma bile . Eğer o konuşmadan konusuruz yazar isen iş orda kopar zaten eşin artık ne yaparsam yapayım zaten beni seviyor konuşuyor mantığına girer ki çoktan girmiş zaten . Asla taviz verme asla

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Ne diyim rabbim bir çıkış yolu göstersin sana
Amin canım benim 🤲😣🤲♥️ çok sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alttan alma sakin bak iki güzel söze hiç kanma , hatta eşin it gibi özür dileyip cidden pişman olana kadar konuşma bile . Eğer o konuşmadan konusuruz yazar isen iş orda kopar zaten eşin artık ne yaparsam yapayım zaten beni seviyor konuşuyor mantığına girer ki çoktan girmiş zaten . Asla taviz verme asla
Tamam Ayşemm çok sağol 😣bundan sonra böyle yapıcam anladım beni sevmediğini sadece sözde seviyormuş 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Amin canım benim 🤲😣🤲♥️ çok sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam Ayşemm çok sağol 😣bundan sonra böyle yapıcam anladım beni sevmediğini sadece sözde seviyormuş 😔
Öyle düşünme canım herkes Kendi karakterini yansıtır. Belki seviyor ama çok yanlış yapıyo eşin coj senin hakkını asla ödeyemez

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Öyle düşünme canım herkes Kendi karakterini yansıtır. Belki seviyor ama çok yanlış yapıyo eşin coj senin hakkını asla ödeyemez
İşte herşey ailesiyle yaşadığımız için oluyor ne zaman bir tartışmamız bir kavgamız oldumu hep ailesi yüzünden oldu ve hâlâda oluyor 😣evim ayrı olsaydı kavgalarımızda olmayacaktı belki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
İşte herşey ailesiyle yaşadığımız için oluyor ne zaman bir tartışmamız bir kavgamız oldumu hep ailesi yüzünden oldu ve hâlâda oluyor 😣evim ayrı olsaydı kavgalarımızda olmayacaktı belki
Ya illaki evin ayrı olsa bile kavga olur kavgasız evlilikte olmaz kavga tadı tuzu ama bazı şeyler asılmalı. Ailesinin yüzünden kavgga etmeniz evliliyin tadı değil tuzu ve acısı cidden olan sadece sana oluyor senin ruhuna başka kimseye bir şey olduğu uokb

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Ya illaki evin ayrı olsa bile kavga olur kavgasız evlilikte olmaz kavga tadı tuzu ama bazı şeyler asılmalı. Ailesinin yüzünden kavgga etmeniz evliliyin tadı değil tuzu ve acısı cidden olan sadece sana oluyor senin ruhuna başka kimseye bir şey olduğu uokb
Kocamda 1 gram akıl ve düşünce olmadığı için sadece ailesini düşünüyor ailesi yüzünden eşini kırıyor ama bilmiyorki birgün herkes gider eş gitmez hayat arkadaşı gitmez 😣

Tüm sayfalar yüklendi.