Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,091 kez görüntülenmiş, 110 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzgünüm,çok mutsuzum ve çok stresliyim kızlar çoook😭😔derdimi anlatsam dinlersiniz😭ayrı eve çıkmam için bana bol bol dua edebilir misiniz dualarınıza çok ihtiyacım var 😔😭🤲🤲
Allah yardımcın olsun canım, eşimin ailesinden herkesi çok severim gider saatlerce otururum ama aynı evde yaşamaya gelince olmaz.. Baş başa kalamazsın istediğin gibi yatıp kalkamazsın çok zor ya. Eşin biraz anlayışlı olsa keşke ama hakkında hayırlısı olsun

alya

Kayıtlı Üye
rank
Olmazmı canım 😣😕herşeye karışıyorlar bide oğluma elülün 10'unda bez sipariş ettim internetten 6 paket 2 numara bez o zman oğlum daha 1 aylık falandı 1 paketini kullandım baktım küçük gelemeye başladılar eşimin annesi dedi kullanın bitsin dedim olmuyorlar sıkıyorlar dedi onlar bitsin ondan sonra büyük beden alırım o paketlerden 4 tanesini zar zor bitirdim ve gerçekten çok sıkıyorlardı ve halada sıkıyorlar bide oğlum altına yapınca hemen dışarı sızıyor kıyafetine bulaşıyor o bezlerden daha 2 paket var ve artık gerçekten de olmuyor kaynanamda almıyor izin vermiyor alalım da oğlumu böyle görünce çok üzülüyorum ve strese giriyorum oğluma bir paket bez bile alamıyorum bu evde 😣😣 o yüzden ayrı eve çıkamk istiyorum 😣😣eşime annen izin vermiyor alayımda demedim desemde boş zaten annesini haklı çıkarır kessin hep öyle yapıyor çünküü😣😣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım benim 🤲🤲😣çok sağol❤️
Canım ya valla zor ne diyim bizim toplumumuzda tek erkek çocuk olunca evden ayrilsin istemezler genelde.ya tamam da evin ayri olsun onlarda yakın olsun sana yine gider gelirsiniz.hizmetlerini de yaparsın ama sana ait bi yer olsa keşke ya sıkma canını canım her işte bir hayır var dua et bekle Allah içine ferahlık versin inşallah ❣️

Allah yardımcın olsun canım, eşimin ailesinden herkesi çok severim gider saatlerce otururum ama aynı evde yaşamaya gelince olmaz.. Baş başa kalamazsın istediğin gibi yatıp kalkamazsın çok zor ya. Eşin biraz anlayışlı olsa keşke ama hakkında hayırlısı olsun
Aynen bizde de aynı valla gelirler giderler.ben giderim ilgi alaka herşey yolunda ama gel bizimle otur deseler asla kabul etmem yapamam da bilmiyorum.hersey bana ait olmalı o şekilde yaşayamam herhalde.

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Canım ya valla zor ne diyim bizim toplumumuzda tek erkek çocuk olunca evden ayrilsin istemezler genelde.ya tamam da evin ayri olsun onlarda yakın olsun sana yine gider gelirsiniz.hizmetlerini de yaparsın ama sana ait bi yer olsa keşke ya sıkma canını canım her işte bir hayır var dua et bekle Allah içine ferahlık versin inşallah ❣️
Hep dua ediyorum balım😕🤲Rabbim birgün kabul eder elbet 😕🤲
Aynen bizde de aynı valla gelirler giderler.ben giderim ilgi alaka herşey yolunda ama gel bizimle otur deseler asla kabul etmem yapamam da bilmiyorum.hersey bana ait olmalı o şekilde yaşayamam herhalde.
İnsanın kendi evi kendi özeli olmalı😣😕

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Onu dedimde olmadı baba evine gittim bir hafta kaldım Ayşem annesi babası bu kız bize olmaz boşa dedi ve boşa dedi eşim ne beni aradı 1 hafta boyunca nede annesine babasına karşı gelip hayır boşamıyorum dedi sesini etmede kabul etti resmen ses çıkarmaması kabul etmesi manasına geliyor 😔😔o zaman kızımız 1 yaşındaydı ve kızını bile düşünmedi anlayacağın😭😭

Özel diye bişey yok Ayşem sığıntı gibi yaşıyorum işte evlilik böylemi yani ben eşimle evde rahat bir şekilde davranamayacakmıyım😔😔

Denedim bitanem 😔😔ama beni boşayacaktı ayrı ev için evin tek erkek çocuğu diye diyor anneme babama kim bakar dedim herkesin 1 tane oğlu var senin ailenin tek yok 😔😔

Aynen öyle diyordu canım 😔😔😕😭 çokda güzel yumuyor 😕😭

Eşim evi tek erkek çocuğu diye diyor annem babama kim bakar 😭dedim bizim huzurumuz ne olacak ayrı eve çıkmak istiyorum dedi ölsende ayırmayacam evi 😭😭bana bunu dedi
Çok üzüldum gercekten ne diyim allah yardimcin olsun rabbm yuvana mutluluk versn insallah insallah seninde ayri bi evin olur

Tüm sayfalar yüklendi.