Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,191 kez görüntülenmiş, 110 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde seninki gibi ayni bıraksam yasar ailesiyle bende taviz vermem git ananla yasa bana çocuklarim yeter derim ciddi giderse gitsin hiç umruma gelmez çocuklarından ayrılamaz benim eşim çok düşkün
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayşenur buraya gel kesin çözüm 🤭🤭🤣🤣
Sözde benimkide düşkün ama sözde düşkün😣😣bizi bırakıp gidecek kadar ailesini seçer

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Tamam Ayşem çok sağol😔deniyecem bunu çünkü hiç rahat değilim cinsellik konusunda

Hemde çok zor canım benim 😣😔herşeyi dedim işe yaramadı 😣😔
ayy anliyorum canm seni gecen gun kaynanam bana diyo beraber oturalim zaten altli ustlu oturuyom ben uzak gitme peşindeyim ben de yok kalsin dedim ben sizinle oturmam dedim benden okey almayinca eşime soyledi eşim tamam oturalim dedi bende yok olmaz dedim kayin pederin zoruna gitmiş olmaliki diyoki sen gel yanima desende gelmem diyo bu gunden sonra 🤭 icimden dedim aman gelmeyin allah aşkina 😏ben onlardan uzaklaşmak istedikce onlar bana yaklaşiyo sinir oluyorum bu duruma vallahi ya seni cok iyi anliyorum canm benm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayşenur ben hiç sevmezdim ana kuzusu kocayi başıma geldi🤣🤣🤣
Valla benim eşim ana kuzusu mu değil mi bilmiyorum 😂😂

ayy anliyorum canm seni gecen gun kaynanam bana diyo beraber oturalim zaten altli ustlu oturuyom ben uzak gitme peşindeyim ben de yok kalsin dedim ben sizinle oturmam dedim benden okey almayinca eşime soyledi eşim tamam oturalim dedi bende yok olmaz dedim kayin pederin zoruna gitmiş olmaliki diyoki sen gel yanima desende gelmem diyo bu gunden sonra 🤭 icimden dedim aman gelmeyin allah aşkina 😏ben onlardan uzaklaşmak istedikce onlar bana yaklaşiyo sinir oluyorum bu duruma vallahi ya seni cok iyi anliyorum canm benm
Ayy çok lazımsın diyeydin 😂😂

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
İnsan rahat edermi hiç aynı evde 😕çok iyi yapmışsın kabul etmemekle canım benim

alya

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzgünüm,çok mutsuzum ve çok stresliyim kızlar çoook😭😔derdimi anlatsam dinlersiniz😭ayrı eve çıkmam için bana bol bol dua edebilir misiniz dualarınıza çok ihtiyacım var 😔😭🤲🤲
Allah yardımcın olsun canım ❤️ insanın kendi evi kendi düzeni gibisi yok inşallah en yakın zamanda sanada nasip olur.Allah sana güç kuvvet versin canım peki sana çok karışıyorlarmi?yani sana karşı davranışları nasıl rahat deilsin ya onun dışında bi sıkıntı var mı

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bu Kaynanalar da akıl yok derdiniz nede gelinle oturuyonuz ben oğluma şimdiden diyorum evlenince önce ayrı evini tut banada çok yakın olmasın biraz uzak olsun bu

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzgünüm,çok mutsuzum ve çok stresliyim kızlar çoook😭😔derdimi anlatsam dinlersiniz😭ayrı eve çıkmam için bana bol bol dua edebilir misiniz dualarınıza çok ihtiyacım var 😔😭🤲🤲
Allah yardımcın olsun kuzum seni çok iyi anlıyorum bende evim ayrı sözde ama kaynım falan kalıyor bende inşallah en kısa zamanda ayrılırsın evden kendi yuvanı kurarsın🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar