Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,221 kez görüntülenmiş, 110 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Onu dedimde olmadı baba evine gittim bir hafta kaldım Ayşem annesi babası bu kız bize olmaz boşa dedi ve boşa dedi eşim ne beni aradı 1 hafta boyunca nede annesine babasına karşı gelip hayır boşamıyorum dedi sesini etmede kabul etti resmen ses çıkarmaması kabul etmesi manasına geliyor 😔😔o zaman kızımız 1 yaşındaydı ve kızını bile düşünmedi anlayacağın😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özel diye bişey yok Ayşem sığıntı gibi yaşıyorum işte evlilik böylemi yani ben eşimle evde rahat bir şekilde davranamayacakmıyım😔😔

Denedim bitanem 😔😔ama beni boşayacaktı ayrı ev için evin tek erkek çocuğu diye diyor anneme babama kim bakar dedim herkesin 1 tane oğlu var senin ailenin tek yok 😔😔

Aynen öyle diyordu canım 😔😔😕😭 çokda güzel yumuyor 😕😭

Eşim evi tek erkek çocuğu diye diyor annem babama kim bakar 😭dedim bizim huzurumuz ne olacak ayrı eve çıkmak istiyorum dedi ölsende ayırmayacam evi 😭😭bana bunu dedi
deki evi ayirmiyosanda bana ait bitane daire ver ayri oturim yeme icme beraber olsun yine ama akşam kendi evime gidip ayaklarimi uzatip film izliyelim beraber senin yaninda rahat olamiyorum onlardan sebep beni biraz anlamaya caliş dee allah kolaylik versin canm cok zor gulum

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki yarar bak ben ilk gelin geldim eşimin ailesinin evine geldim gelin olarak 1 2hafta kaldım çok zorlandık doğruya doğru benim babamgil usteledi özel hayatları var ev alın vs diye sonra eşim kiraya çıkalım dedi çıktık ... Bana dediği ilk laf cidden kimse olmayınca insana daha rahat ediyor her yönden oldu bunu cinsellik için dedi çünkü öyle orda rahat değildik evde rahat değildik... Duş vs sıkıntıydi bence erkeklerin hepsi böyle dusunue.ki sende anlattigin kadar ile cinsel yönden rahat değilsin orda bunu sadece söylemek yerine bir de icraata döküp ilişkiye girmeye çeksin bu kadar her seferinde de şöyle biyle böyle rahat değilim diye yavaşça işle onu işine
Tamam Ayşem çok sağol😔deniyecem bunu çünkü hiç rahat değilim cinsellik konusunda

deki evi ayirmiyosanda bana ait bitane daire ver ayri oturim yeme icme beraber olsun yine ama akşam kendi evime gidip ayaklarimi uzatip film izliyelim beraber senin yaninda rahat olamiyorum onlardan sebep beni biraz anlamaya caliş dee allah kolaylik versin canm cok zor gulum
Hemde çok zor canım benim 😣😔herşeyi dedim işe yaramadı 😣😔

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Annesinden babasından ayrılmak istemiyor canım bütün derdi bu 😣😕 kendi altınlarımla aldığım arabamız var şuan o arabanın değeri 250 bin falan yapıyor çalışıyor bide eşim çıksak çıkarız ama kabul etmiyor 😣😣
Yani küçükte olsa kendi eviniz olur aslında bilmiyorumda baştan kimse kabul etmiyor artık sen hatayı baştan yapmissin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gamzecim anlamadığım su eşin annesinden babasından mi ayrilamiyor yoksa ayrı eve çıkma maddi olarak zorlaniyormu
Buda önemli bir konu

Tamam Ayşem çok sağol😔deniyecem bunu çünkü hiç rahat değilim cinsellik konusunda

Hemde çok zor canım benim 😣😔herşeyi dedim işe yaramadı 😣😔
Bence xene arkadaşın dediğini de şöyle bence aynen öyle ev alın yeme içme beraber olsun gece yatma ayrı olsun

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amiiin canım amiiin😕🤲 bide bitane evleri var biz köyde oturuyoruz şehirde bitane evleri var eşimin konut 2+1 kaynanamlar oraya gitsin ben köydede yaşamaya razıyım çünkü benim baba evi bizim burdan görünüyor4- 5 dakikalık yol😕😔
Benim eşimde seninki gibi ayni bıraksam yasar ailesiyle bende taviz vermem git ananla yasa bana çocuklarim yeter derim ciddi giderse gitsin hiç umruma gelmez çocuklarından ayrılamaz benim eşim çok düşkün

Kesinmi Ayşem peki
Ayşenur buraya gel kesin çözüm 🤭🤭🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.