Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,994 kez görüntülenmiş, 110 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle Ayşem hayiridr ne alaka ya seviyorsun değer veriyorsun eşin vermiyor zaten değer verse sevse durmazdi gamzem kimsenin huzuru yuvası bozulmasın isterim ama ortada bir aile yok esin olacak şahsiyet annesini eşinden daha çok seviyor değer veriyor yoluna bak derim o adam asla ayrı eve çıkmaz böyle çok insan tanıdım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O sözlere kanma galzem seni öyle kandırıyor onu sevdigin için
O günden sonra beni sevmediğini anladım ve Artık kanmıyorum ve içimden tabi çok seviyorsun diyorum 😏😔

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Konuyu ac bağırınca yüzüne kap bu ne ya kendi kardeşin neden ayırdı o zaman de

Deseydin ya ailen onlar işe her şey bitti diye cidden anlamıyorum 🤦🏻‍♀️. Ailesi onlar işe tövbe tivbe gece onların koynuna girsin
Diyecek kelime yok Ayşem ne eşler var daha bir yaşıma daha girdim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle Ayşem hayiridr ne alaka ya seviyorsun değer veriyorsun eşin vermiyor zaten değer verse sevse durmazdi gamzem kimsenin huzuru yuvası bozulmasın isterim ama ortada bir aile yok esin olacak şahsiyet annesini eşinden daha çok seviyor değer veriyor yoluna bak derim o adam asla ayrı eve çıkmaz böyle çok insan tanıdım

O sözlere kanma galzem seni öyle kandırıyor onu sevdigin için
Ya hulyam zaten olması gereken o annesini tabiki çok sevecek tamam esiyiz ama beni annesinden daha fazla sevmesini vende istemem annesini sevmeyen adam beni de sevmez mantigindayim ama anne ve eş ayrımını yapıyor olması lazım...

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Evlenmiyirmu tekrar
Ahhahaha bilmem bulursa evlenir birini aman aman evlensin benden uzak Allah'a yakın olsun eşimle konuştuk geçen dedim benim aileme 12 saat bir uzakliktsyuz aynı şeyi senin ailen için de istiyorum benimkiler ayda yılda bir geliyor ise senijkiler de öyle olsun dedim bans mümkünse başka şehirden ev al dedin bakalim yazı bekliyor yeniden ev bakmak için 😂😂

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ya hulyam zaten olması gereken o annesini tabiki çok sevecek tamam esiyiz ama beni annesinden daha fazla sevmesini vende istemem annesini sevmeyen adam beni de sevmez mantigindayim ama anne ve eş ayrımını yapıyor olması lazım...
Keisnlikle Ayşem tabikide annesini atamaz anne sonucda ama bunlar özeli var çocukları var eşi çok düşüncesiz ana kuzusu birde gamze çok tatlı iyi insna. Nasıl üzülüyorum yemin ederimki zor şeyler kimse kaldiramaz

Ahhahaha bilmem bulursa evlenir birini aman aman evlensin benden uzak Allah'a yakın olsun eşimle konuştuk geçen dedim benim aileme 12 saat bir uzakliktsyuz aynı şeyi senin ailen için de istiyorum benimkiler ayda yılda bir geliyor ise senijkiler de öyle olsun dedim bans mümkünse başka şehirden ev al dedin bakalim yazı bekliyor yeniden ev bakmak için 😂😂
Kız nereden alacaksınız 😂

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
🤭🤭👍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Keisnlikle Ayşem tabikide annesini atamaz anne sonucda ama bunlar özeli var çocukları var eşi çok düşüncesiz ana kuzusu birde gamze çok tatlı iyi insna. Nasıl üzülüyorum yemin ederimki zor şeyler kimse kaldiramaz

Evet ama gamze de suç var canım çok tolerans göstermiş

Valla eşim çorlu diyor sanki çok uzak gibi ama buraya göre yinede uzak benim ailmede yakın 😂😂😂i kadar yakin ki Ankara'dan oraya 10 saat 😱

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Konuyu ac bağırınca yüzüne kap bu ne ya kendi kardeşin neden ayırdı o zaman de

Deseydin ya ailen onlar işe her şey bitti diye cidden anlamıyorum 🤦🏻‍♀️. Ailesi onlar işe tövbe tivbe gece onların koynuna girsin
İş ilişkiye gelince aşkım cicim diyor O zaman anasının koynuna niye girsin 😕😡doğru dürüst ilişkiye bile giremiyoruz bunu bile anlamış değil

Gamzem yoluna bak ailenin ynaina git o evde kalma uzun süre gelme köpek gibi peşinden gelsin yazık etme güzelim kendine yazık günah sana
Denedim hülyam 😕😔ama yine boş maleseff...

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
İş ilişkiye gelince aşkım cicim diyor O zaman anasının koynuna niye girsin 😕😡doğru dürüst ilişkiye bile giremiyoruz bunu bile anlamış değil
Girme konu ilişkiye gelince de girme rahat değilim burda bu evde beraber olmaya rahat değilim annenden babandan çekiniyorum de ciddiyim girme ilişkiye bak kendi uckuru için nasıl taşınmayı düşünüyor.. o sana ne zaman cinsellik ile ilgili gelse ailesini bahane et de rahat değilim başka zaman annenden babandan utanıyorum de..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar