Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,119 kez görüntülenmiş, 110 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayşeme sonuna kadar katılıyorum sevmekse bazen yetmiyor
Hemde hiç yetmiyor huzurum yok ise bende yokum. Bak kayınbaban gitti mesela evden çokta rahatım ha gelir kalır yine ama öyle komple kalmak yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle Ayşem 😔 iş kocamda bitiyor yani şimdi kocam ben ayıracam dese annesi kendini yırtasda boş olmazmı 😔
Kimsenin suçu yok suç senin burda büyük suç sejin hatta taviz verme aramiyorss sende aramicaktın valla bak nasıl it gibi geliyordu

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hemde hiç yetmiyor huzurum yok ise bende yokum. Bak kayınbaban gitti mesela evden çokta rahatım ha gelir kalır yine ama öyle komple kalmak yok
Aynen öyle Ayşem hayiridr ne alaka ya seviyorsun değer veriyorsun eşin vermiyor zaten değer verse sevse durmazdi gamzem kimsenin huzuru yuvası bozulmasın isterim ama ortada bir aile yok esin olacak şahsiyet annesini eşinden daha çok seviyor değer veriyor yoluna bak derim o adam asla ayrı eve çıkmaz böyle çok insan tanıdım

Şuan Kıbrıs'ta işte her akşam konuşuyoruz sürekli seni seviyorum kadınım bitanem falan diyor konu evi ayırmaya gelince bin tane laf ediyor sevmek bumu 😔😭
O sözlere kanma galzem seni öyle kandırıyor onu sevdigin için

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank

Kimsenin suçu yok suç senin burda büyük suç sejin hatta taviz verme aramiyorss sende aramicaktın valla bak nasıl it gibi geliyordu
Ben hiç aramadım baba evine gittiğimde sadece 1 gün aradım afferim dedim karın ve kızın burda sen annenin sözünü dinleyip aramıyorsun dedim senin ailen onlarmı yoksa bizmiyiz dediki benim ailem onlar 😭😭annesi şeytan annesine hakkımı hiçbir zman helal etmiyorum tartıştığımız gün bunu kendime dedim ve halada etmiyorum etmeyecemde 😭sürekli huzurumuzu bozduğu için

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şuan Kıbrıs'ta işte her akşam konuşuyoruz sürekli seni seviyorum kadınım bitanem falan diyor konu evi ayırmaya gelince bin tane laf ediyor sevmek bumu 😔😭
Konuyu ac bağırınca yüzüne kap bu ne ya kendi kardeşin neden ayırdı o zaman de

Ben hiç aramadım baba evine gittiğimde sadece 1 gün aradım afferim dedim karın ve kızın burda sen annenin sözünü dinleyip aramıyorsun dedim senin ailen onlarmı yoksa bizmiyiz dediki benim ailem onlar 😭😭annesi şeytan annesine hakkımı hiçbir zman helal etmiyorum tartıştığımız gün bunu kendime dedim ve halada etmiyorum etmeyecemde 😭sürekli huzurumuzu bozduğu için
Deseydin ya ailen onlar işe her şey bitti diye cidden anlamıyorum 🤦🏻‍♀️. Ailesi onlar işe tövbe tivbe gece onların koynuna girsin

Tüm sayfalar yüklendi.