Sorum var Neler aserdiniz cinsiyetiniz ne plduu kizlar

• Konbuyu başlatan Meridaa
  • Toplam 48 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meridaa tarafından oluşturulan Neler aserdiniz cinsiyetiniz ne plduu kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,154 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Neler aserdiniz cinsiyetiniz ne plduu kizlar
Konbuyu başlatan Meridaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben yeni ogrendim hamileligimi ve canim hic tatli cekmiyor. Et canim istiyor ve yogurt peynir istiyor canim. Siz neleri aserdniz ve cinsiyetiniz ne oldu
Aşırı limon, hep ekşi şeyler çekti canım . yeşil elma 😍😍 cinsiyet ise baldan tatlı bir oğlum oldu 😍😍

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
Cinsiyetin aşermeyle bi ilgisi yok canım. Ben simit, tavuk, tulumba tatlısı, lolipop aşerdim (aşermelerim bile fakir😂) oğluşum olacak
hahahha valla güödüm🤭😄ben diyordum kendime patates aşerince aşermem bile fakir diye😄😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben yeni ogrendim hamileligimi ve canim hic tatli cekmiyor. Et canim istiyor ve yogurt peynir istiyor canim. Siz neleri aserdniz ve cinsiyetiniz ne oldu
ben ne bişey aşerdim ne bişeyden tiksindim, kendimi zorluyorum ama olmuyor😄 biraz hamilelik nazı yapayım diye, genel olarak neyi seviyorsam yemeye devam ettim, normlde de ekşi tuzlu vererim tatlıya o kadar düşmem, ekstradan bi fark olmadı yani🥰 cinsiyet erkekmiş sağlıkla gelsinler 🤲🏻

ben ne bişey aşerdim ne bişeyden tiksindim, kendimi zorluyorum ama olmuyor😄 biraz hamilelik nazı yapayım diye, genel olarak neyi seviyorsam yemeye devam ettim, normlde de ekşi tuzlu vererim tatlıya o kadar düşmem, ekstradan bi fark olmadı yani🥰 cinsiyet erkekmiş sağlıkla gelsinler 🤲🏻

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ahahah Merve çok güldüm ya Allah’ta seni güldürsün 😂
Kız millet kış günü erik yaz günü ayva falan ister. Birgün manava gittim hamile kadın ayva istiyor 75 tl ye 1 tane aldı kocası. Döndüm kocama şükret bana dedim 😂😂 o an anladım hem çocuğum hem ben ruhumuz fakir bizim çocuğum bile pahalı bişey istemiyor 😂

hahahha valla güödüm🤭😄ben diyordum kendime patates aşerince aşermem bile fakir diye😄😄

Aynı durumdayız o zaman 🤦🏻‍♀️😂😂

Efterya

Kayıtlı Üye
rank
2 kızımda da çikolata yesem yeter diyordum oğlumda turşu bibeber salatalık eseriyordum şimdi buz esiriyorum bide et cok yiyemiyorum 2 ısırık bırakıyorum ama kırmızı et cekiyo bir tatlıya çikolataya meyilli değilim yesemde erim yani

2 kızımda da çikolata yesem yeter diyordum oğlumda turşu bibeber salatalık eseriyordum şimdi buz esiriyorum bide et cok yiyemiyorum 2 ısırık bırakıyorum ama kırmızı et cekiyo bir tatlıya çikolataya meyilli değilim yesemde erim yani
Ha cinsiyeti olmaz bılmıyorm gelecek hafta gidicem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız millet kış günü erik yaz günü ayva falan ister. Birgün manava gittim hamile kadın ayva istiyor 75 tl ye 1 tane aldı kocası. Döndüm kocama şükret bana dedim 😂😂 o an anladım hem çocuğum hem ben ruhumuz fakir bizim çocuğum bile pahalı bişey istemiyor 😂

Aynı durumdayız o zaman 🤦🏻‍♀️😂😂
Çocuğa bile bulaştırdınız fakirliğinizi 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar