Sorum var Neler aserdiniz cinsiyetiniz ne plduu kizlar

• Konbuyu başlatan Meridaa
  • Toplam 48 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meridaa tarafından oluşturulan Neler aserdiniz cinsiyetiniz ne plduu kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,159 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Neler aserdiniz cinsiyetiniz ne plduu kizlar
Konbuyu başlatan Meridaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
Kız millet kış günü erik yaz günü ayva falan ister. Birgün manava gittim hamile kadın ayva istiyor 75 tl ye 1 tane aldı kocası. Döndüm kocama şükret bana dedim 😂😂 o an anladım hem çocuğum hem ben ruhumuz fakir bizim çocuğum bile pahalı bişey istemiyor 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı durumdayız o zaman 🤦🏻‍♀️😂😂
aynen aynen😄ben de eşime takılıyorum ne şanslısın diye

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ben yeni ogrendim hamileligimi ve canim hic tatli cekmiyor. Et canim istiyor ve yogurt peynir istiyor canim. Siz neleri aserdniz ve cinsiyetiniz ne oldu
Cnm aserme cinsiyetle alakasız yani .. gebeliğin başlarında bende snein gibi hiç tatlı yemezdim tiksinmistim ama şuan seviyorum .. bir çok şeye aserdim 😁 öncelikle portakal,cola,sigara,Nescafe,🤦 sonradan dondurma,pide, fanta(aklımdan hiç çıkmadı içmemek için direndim ama yapamadım kendimi markette gördüm 😁😁) vs daha bir çok şey aserdim .. sende basindasin yavaş yavaş canın herseyi ister..benim cinsiyet kız🌼🌼

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Cnm aserme cinsiyetle alakasız yani .. gebeliğin başlarında bende snein gibi hiç tatlı yemezdim tiksinmistim ama şuan seviyorum .. bir çok şeye aserdim 😁 öncelikle portakal,cola,sigara,Nescafe,🤦 sonradan dondurma,pide, fanta(aklımdan hiç çıkmadı içmemek için direndim ama yapamadım kendimi markette gördüm 😁😁) vs daha bir çok şey aserdim .. sende basindasin yavaş yavaş canın herseyi ister..benim cinsiyet kız🌼🌼
Sigara dedinde bende hamileliğimin 2-3. Ayında rüyamda bi iştahlı tütün yiyordum anlatamam hayatta unutmam bu aşermemi 😂😂

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Sigara dedinde bende hamileliğimin 2-3. Ayında rüyamda bi iştahlı tütün yiyordum anlatamam hayatta unutmam bu aşermemi 😂😂
Kız ben cidddi ciddi sigara istedim.bi tane içtim ama 😂 aşırı böyle istiyordu canım bide nargile felan istiyirdu kendi kendime bebeğim kes olacak diyordum 😂 nargileye hasret kaldım 🤦 neyse az kaldı biraz daha sabır .. tütün yiyende var ☺️ ki sen Allah'tan rüyanda görmüşsün gerçeği çok zararlı olurdu 😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kız ben cidddi ciddi sigara istedim.bi tane içtim ama 😂 aşırı böyle istiyordu canım bide nargile felan istiyirdu kendi kendime bebeğim kes olacak diyordum 😂 nargileye hasret kaldım 🤦 neyse az kaldı biraz daha sabır .. tütün yiyende var ☺️ ki sen Allah'tan rüyanda görmüşsün gerçeği çok zararlı olurdu 😂
Bizim çocuklar hem fakir, hem keş 😂 emzirirkende pek tavsiye edilmiyor ama bilmiyorum bakalım ben napacam 🤦🏻‍♀️😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar