Nişan geldikten snra ne zaman doğum olur kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busercan tarafından oluşturulan Nişan geldikten snra ne zaman doğum olur kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,702 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan geldikten snra ne zaman doğum olur kızlar
Konbuyu başlatan Busercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evlatlarim ❤️❤️

Merve alan

Kayıtlı Üye
rank
40+2 kızlar öğlen nişanlım geldi aradan 5 saat geçti ara sıra ağrı oluyo doğum ne zman olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acilmana bağlı canım. Kişiye göre değişiyor. Suni sancı falan da vermişlerdir şu an . Doktorun söyler sana. Ama bana göre gece falan doğum olabilir

Acilmana bağlı canım. Kişiye göre değişiyor. Suni sancı falan da vermişlerdir şu an . Doktorun söyler sana. Ama bana göre gece falan doğum olabilir

Busercan

Kayıtlı Üye
rank

Ben şuan evdeyim hastanede deyil suyum gelmeyincede gitmek istemiyorum o yüzden sordum sizlere 🥰

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Benim nişanım geldi sabah akşama. Doğru suyum geldi hadtbye gittim açılma yoktu ertesi günü sabahı sezeryana aldılar

Busercan

Kayıtlı Üye
rank
Suni sancı verecekler ama daha fazla acı çekincem vede şuan ağrım yok arada geliyo tek 2 dk sonra gidiyo

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
40+2 kızlar öğlen nişanlım geldi aradan 5 saat geçti ara sıra ağrı oluyo doğum ne zman olur
Nişan geldikten sonra saatler içinde yada 1 hafta içinde doğum gerçekleşebilir ama kişiden kişiye de değişir tabi. Bence evde sancının artmasını bekle suyun gelirse hemen git tâbi. Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏

Busercan

Kayıtlı Üye
rank
Nişan geldikten sonra saatler içinde yada 1 hafta içinde doğum gerçekleşebilir ama kişiden kişiye de değişir tabi. Bence evde sancının artmasını bekle suyun gelirse hemen git tâbi. Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏
Amin teşekkür ederim bende öyle düşünüyodum ama kızlar git diyorlar kafam karıştı acikcasi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Amin teşekkür ederim bende öyle düşünüyodum ama kızlar git diyorlar kafam karıştı acikcasi
Bebeğinin hareketleri normalse ben olsam beklerdim canım hastane ortamı ister istemez geriyor insanı evde daha rahat hareket edersin. Ama içim rahat etsin diyorsan git tâbi.

Tüm sayfalar yüklendi.