Nişan geldikten snra ne zaman doğum olur kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busercan tarafından oluşturulan Nişan geldikten snra ne zaman doğum olur kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,705 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan geldikten snra ne zaman doğum olur kızlar
Konbuyu başlatan Busercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evlatlarim ❤️❤️

Nes1234

Kayıtlı Üye
rank
Nisan geldikten sonra hemen olmuyo doğum. Senin acilmana bağlı bir kaç gün veya birkaç saat surebiliyo ben de 17 saat sancı devam etti ara ara Nisan geldikten 6saat sonra 2cm açılma vardı.bebek tersti dönmedi sancı ile de sezeryanla doğdu. Daha da dogmazdi toplam 17saat sancı ile 2cm di çünkü

Busercan

Kayıtlı Üye
rank
Nisan geldikten sonra hemen olmuyo doğum. Senin acilmana bağlı bir kaç gün veya birkaç saat surebiliyo ben de 17 saat sancı devam etti ara ara Nisan geldikten 6saat sonra 2cm açılma vardı.bebek tersti dönmedi sancı ile de sezeryanla doğdu. Daha da dogmazdi toplam 17saat sancı ile 2cm di çünkü
Anladım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Riske atmana değmez canim Allah göstermesin bebek sıkıntıya girer filan haftan dolmuş zaten yinede sen bilirsin
Eğer hareketleri azalma olursa gitcem şuan normal uyuyo herlde gece saat 1 den sonra canlanıyor benim ki

Bebeğinin hareketleri normalse ben olsam beklerdim canım hastane ortamı ister istemez geriyor insanı evde daha rahat hareket edersin. Ama içim rahat etsin diyorsan git tâbi.
İlerleyen saatlere bakicm bakım değişik olursa gitcem

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Anladım

Eğer hareketleri azalma olursa gitcem şuan normal uyuyo herlde gece saat 1 den sonra canlanıyor benim ki

İlerleyen saatlere bakicm bakım değişik olursa gitcem
Tamam canım gelişmelerden haberdar et gidersen, hakkinda hayirlisi olsun sağ salim kucağına alirsin inşaallah 🤍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar