Nişan geldikten snra ne zaman doğum olur kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busercan tarafından oluşturulan Nişan geldikten snra ne zaman doğum olur kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,706 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan geldikten snra ne zaman doğum olur kızlar
Konbuyu başlatan Busercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evlatlarim ❤️❤️
40+2 kızlar öğlen nişanlım geldi aradan 5 saat geçti ara sıra ağrı oluyo doğum ne zman olur
Canım benim once nisanim gelmişti sonra hemen suyum geldi ve sancim başlamıştı gece saat 4 gibi gelmişti suyum filan sabaha kadar sancı çektim acilmam olmamıştı sabah saat 11 gibi sezeryana alındım ikincisinde de sabah saat 6,5 gibi bi anda suyum gelmişti sancim filan yoktu hastaneye gittiğimde hafif sancim vardı bunda mesela bayağı acilmam vardı hemen sezeryana aldilar saat 10 gibi filandi bence hastaneye git canım hiç belli olmaz senin bunyenle de alakalı doktorunu aradın mı peki hiç

Busercan

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim once nisanim gelmişti sonra hemen suyum geldi ve sancim başlamıştı gece saat 4 gibi gelmişti suyum filan sabaha kadar sancı çektim acilmam olmamıştı sabah saat 11 gibi sezeryana alındım ikincisinde de sabah saat 6,5 gibi bi anda suyum gelmişti sancim filan yoktu hastaneye gittiğimde hafif sancim vardı bunda mesela bayağı acilmam vardı hemen sezeryana aldilar saat 10 gibi filandi bence hastaneye git canım hiç belli olmaz senin bunyenle de alakalı doktorunu aradın mı peki hiç
Aradım biraz daha bekleyelim dedi degiskli bisey olursa gelirsin dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar