Nişan geldikten snra ne zaman doğum olur kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busercan tarafından oluşturulan Nişan geldikten snra ne zaman doğum olur kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,711 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan geldikten snra ne zaman doğum olur kızlar
Konbuyu başlatan Busercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evlatlarim ❤️❤️

Busercan

Kayıtlı Üye
rank
Sancın mı geldi canım hayırlı olsun Allah'ım analı babalı büyütsün nasıl geçti bebek iyi mi
Yok
Sancın mı geldi canım hayırlı olsun Allah'ım analı babalı büyütsün nasıl geçti bebek iyi mi
Evet o kadar fazla yoktu yinede gideyim dedim artık korkmaya başlamıştım bebeğime bisey olcak diye saat 4 de girdim 6 buçukda doğdu kuzum 🥰🕊️

Busercan

Kayıtlı Üye
rank

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ben gece yarısı ağrıdan duramadim sancı üst üste girdi acilen direk hastaneye gitik. Doktor acilman var 7 santim dedi ama ilk gebeligimde Nisan ne bilmiyordum o zaman telefon da yoktu araştırmadım köyden gelmiştim sonra gece saat 1 de gitim öğlen 1 de de. Artık açılmam oldu iyice ve suyum gelmedi sancılarım var diye doktor şiş ile pastlati. Ve mutlu son 15 dakika sonra yavrum kucagimdaydi hayırlısı ile kucağınıza alırsınız inşallah 🥰. Yanlız dikkat etmelisiniz sizin ve bebeğin sağlığı için 🥰🌺
40+2 kızlar öğlen nişanlım geldi aradan 5 saat geçti ara sıra ağrı oluyo doğum ne zman olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar