Nişan gelmesi kaç gün sürer

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Nişan gelmesi kaç gün sürer başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,019 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan gelmesi kaç gün sürer
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nişan gelmesi kaç gün sürer dün açık pembe geldi bugün kahverengi 35 haftamdayım açılma su sancı yok

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nişan gelmesi kaç gün sürer dün açık pembe geldi bugün kahverengi 35 haftamdayım açılma su sancı yok
Dün bendede geldi cnm banyo yaparken acile gittim ultrasona girdim bebek iyi dedi ntsde ufak ufak sancı çıktı sezeryan olucam dedim kimin Nisan gelip gece dogurmis kimi 1 hafta sonra doğurmuş canm eve git dinlen sancini takip et bebeği takip et dediler bende öyle yapıyorum şimdi bende 36+4

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dün bendede geldi cnm banyo yaparken acile gittim ultrasona girdim bebek iyi dedi ntsde ufak ufak sancı çıktı sezeryan olucam dedim kimin Nisan gelip gece dogurmis kimi 1 hafta sonra doğurmuş canm eve git dinlen sancini takip et bebeği takip et dediler bende öyle yapıyorum şimdi bende 36+
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dünden beri hala ara ara geliyor nişan denen şey erken doğum olmasın inşallah çok korkuyorum 🤲🏻

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank

Dünden beri hala ara ara geliyor nişan denen şey erken doğum olmasın inşallah çok korkuyorum 🤲🏻
Benm bir kere geldi takip et dedi eğer yine gelirse sabhtan gel demisti hastaneye yakınsa bir gorun cnm illa sancin olucak diye birşey yok ki ihmal etme sakın

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Ya benim beyaz geldi bir kere ondan sonra ara ara sancım var alakası varmı iki tane getirdim ama suni sancıyla hiç Nisan takip etmedim bir hafta önce gelmişti ama

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bana hiç demedi tekrar gel olursa diye bende şaştım kaldım normal mi erken doğum olur mu kafam allak bullak oldu ya
Valla hiç bilmiyorum ki canm Nisan'dan sonra doğuran cok anne var burda da yazarlar şimdi görürler ben dün gittim ntsde ufak ufak sancı çıktı daha sonra eve gönderdi dinlen bekle dedi dünden beri henüz sancım yok

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuşum benim ani qeldi sonra sancim başladı aynı qün doqum yaptım dün
Bende hiç ama hiç sancı yok

Valla hiç bilmiyorum ki canm Nisan'dan sonra doğuran cok anne var burda da yazarlar şimdi görürler ben dün gittim ntsde ufak ufak sancı çıktı daha sonra eve gönderdi dinlen bekle dedi dünden beri henüz sancım yok
Doğrudur her an tetikte olmamız lazım o zaman 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.