Normal doğum ağrısı 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ftm tarafından oluşturulan Normal doğum ağrısı 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,489 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum ağrısı 🤔
Konbuyu başlatan Ftm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan melolem

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
BBu
Kızlarrr normal doğum ağrısı çok mu fazla oluyor acaba, adet ağrısının 10 katı diye duydum ama tecrübeli anneler ne diyor acaba🤷‍♀️ 12 saat çektikten sonra dayanamayıp sezeryan isteyenler olmuş, korktum açıkcası yapamaz mıyım diye....
Bu doğumu filmler de hep sancı geliyor başlıyor hemen de doğuruyorlar olarak gösteriyorlar. Bende şimdiden çok korkuyorum daha çok var ama sürekli düşünüyorum nasıl yapcam diye Allah yardımcımız olsun bende hep sancı gelince heme doğumda başlıyor sanıyordum öyle olmadığının farkına yeni yeni varıyorum maalesef😔😔

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam canım bence normal dogum iyi. Çünki o zaman Rabbim izin veriyor. Sancıyı çekiyorsun ebeler yardım ediyor. İşte çok güzel duygu bebeyin başı çıkıyor sonra çekiyorlar ya luup diye çıkıyor o zaman dünyaya yeniden geliyorsun. Hem ben duydum ki Rabbim normal dogum yapan kadının günahlarını hemin dakka siliyor çünki o kadar agır ve o kadar güzel bi şeyki. Anne olmak işte o anki sancılarla başlıyor
Benim kısmet olucaksa 3 cü dogumum olucak🤗
Canim valla ebeler pis artk cok nadir iyi ebeler denk gelio hepsi tok yemis ..

Şenay lina

Kayıtlı Üye
rank
BBu

Bu doğumu filmler de hep sancı geliyor başlıyor hemen de doğuruyorlar olarak gösteriyorlar. Bende şimdiden çok korkuyorum daha çok var ama sürekli düşünüyorum nasıl yapcam diye Allah yardımcımız olsun bende hep sancı gelince heme doğumda başlıyor sanıyordum öyle olmadığının farkına yeni yeni varıyorum maalesef😔😔
Hiç düsünmeyin bence kaygı endişe ve korku zorlaştırır Rabbim kolaylaştırsın doğumunu bi avazda kurtarsın 🤲

Ö

Özlem eliff

Guest
Korkutmak istemem ama cok zordu.bebegini eline alinca unutursun dediler ben 2 ay boyunca bebeğimi bile istemedim bakamadim.dogumda öldüğümü sandim.suyum evde geldi hastaneye yetisene kadar bitmisti,fakat sanci baslamadigi icin sunci sanci verdiler berbat otesi birsey.dogum 4 saat degil samki 104 saat gecmisti ebeler cok kotu davrandı hakkimi helal etmiyorum bebegi istemiyorum alin diye feryat ederken yapmadan önce dusunseydin diye dalga gectiler bağırma diye azarlandim dogum yapiyorum nasil bagirmamayim 15 dikis atildi.Allah herkesin yardimcisi olsun

Zabite

Kayıtlı Üye
rank
Bu senin acıya ne kadar dayanıklı olduğuna bağlı.benim 2 çocuğumda normal bu üçüncü 36 haftalık oldum hayırlısıyla bu da normal olucak inşallah.
Abla 33 +4 haftaliq hamileyim arabir sancim oluyor nefesim bile kesiliyor ağridan 2 hafta önden gidiyorum erken ola bilirmi

melolem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr normal doğum ağrısı çok mu fazla oluyor acaba, adet ağrısının 10 katı diye duydum ama tecrübeli anneler ne diyor acaba🤷‍♀️ 12 saat çektikten sonra dayanamayıp sezeryan isteyenler olmuş, korktum açıkcası yapamaz mıyım diye....
hiç düşünmedim doğumu başa gelrn çekilir topu topu bi gün değil mi dedim neler geçti o da geçer dedim öyle de kolay oldu

Tüm sayfalar yüklendi.