Sorum var Normal doğum için hasta bezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Normal doğum için hasta bezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,691 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum için hasta bezi
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mnengizek

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar normal doğum yapan anneler hasta bezi hangi marka aldınız ve kaç beden aldınız? Bende almayı düşünüyorum bu konuda bilgili anneler aydınlatırsa sevinirim ☺️
Kuzum ben tek birtane aldım bebek bezi koyucam sonra çünkü en fazla 2 gün kullanıyorsun gerisi kalıyor tekli aldım m beden markasini hatırlamıyorum eczanedeki abla tanıdık o dedi bu iyi seni tutar hijyenik ped al ama bir sürü onlar çok iyi oluyor kanama geçene kadar ben aldım koydum fazladan ne olur ne olmaz diye bı tane al hasta bezi 😘

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ben şuan tam hatırlamıyorum ama sleppy almıştım sanırım önlemin hasta bezleride güzel
Bende iyi diye duydum da bakalım çoğunluk neyden memnun cnm ona göre alayım diyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ben tek birtane aldım bebek bezi koyucam sonra çünkü en fazla 2 gün kullanıyorsun gerisi kalıyor tekli aldım m beden markasini hatırlamıyorum eczanedeki abla tanıdık o dedi bu iyi seni tutar hijyenik ped al ama bir sürü onlar çok iyi oluyor kanama geçene kadar ben aldım koydum fazladan ne olur ne olmaz diye bı tane al hasta bezi 😘
Bende öyle düşünüyorum cnm bı paket yeterli sonrasında bebek bezi kullanayım diyorum bakalım artık 😘

Bende öyle düşünüyorum cnm bı paket yeterli sonrasında bebek bezi kullanayım diyorum bakalım artık 😘
Canım sleepy medium sızdırma olmuyor kaliteli tavsiye ederim memnundum tavsiyem 2 paket al istersen normal doğumda kanama yoğun oluyor
Spleyy iyi diye duydum kuzum m olur herhalde yani benim kilom şuan 63 sen kac kiloydun kuuzm

Kilotlu olanindan al çok rahat edersin canm ben öyle almisdim 6 bedenini
Onlar biraz daha yüksek oluyor fiyat olarak sanırım kuzum

Kilotlu olanindan al çok rahat edersin canm ben öyle almisdim 6 bedenini
Onlar biraz daha yüksek oluyor fiyat olarak sanırım kuzum
Kiminin kanaması çok oluyor 9 az gelebilir
Haklısın ama bı paketten sonra bebek bezi kullanırım diye düşünüyorum

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Bende iyi diye duydum da bakalım çoğunluk neyden memnun cnm ona göre alayım diyorum

Bende öyle düşünüyorum cnm bı paket yeterli sonrasında bebek bezi

Canım sleepy medium sızdırma olmuyor kaliteli tavsiye ederim memnundum tavsiyem 2 paket al istersen normal doğumda kanama yoğun oluyor
57 kilo ile doğuma girdim canım medium iyi oldu ama large de rahat olur alabilirsin 😘

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.