normal doğum mu daha iyi sezaryen mi sizce 😕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Almila tarafından oluşturulan normal doğum mu daha iyi sezaryen mi sizce 😕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,026 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı normal doğum mu daha iyi sezaryen mi sizce 😕
Konbuyu başlatan Almila
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Selamünaleyküm Kizlar normal doğum mu daha iyi sezaryen mi sizce. 10 haftalık hamileyim birazda endişeliyim 😕
Ikisindede ayri ayri zorluk tabiki yasaniyor ama normal dogum ters bir durum olmadığı sürece en guzeli ertesi gün yataktan kalkıp yürüyosun kişisel temizliğini ihtiyaçlarını vs. yapabliyorsun ama sezeryanla bebeğini bile emzirmekte zorlaniyorsun.

Almila

Kayıtlı Üye
rank
Ikisindede ayri ayri zorluk tabiki yasaniyor ama normal dogum ters bir durum olmadığı sürece en guzeli ertesi gün yataktan kalkıp yürüyosun kişisel temizliğini ihtiyaçlarını vs. yapabliyorsun ama sezeryanla bebeğini bile emzirmekte zorlaniyorsun.
Anladım. Bende normal düşünüyorum aksi bi durum olmadigi taktirde. İlk hamileligim o yüzden dusunmedende edemiyorum. Teşekkür ediyorum yorumunuz için

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Selamünaleyküm Kizlar normal doğum mu daha iyi sezaryen mi sizce. 10 haftalık hamileyim birazda endişeliyim 😕
Benimde ilk hamileliğimdi cnm 20 gün önce kendi isteğimle sezaryen oldum dedim normal doğumda olsa aşağıdan kesilicek her türlü o acıyı çekicem ama iyiki de sezaryen olmuşum ne ağrı ne acı çekmedim o gün kalktım yataktan tek başıma çok şükür bugün yine olsa yine sezaryen olurum ama tabi doktora ve senin vucüduna bağlı benim güzel geçti cnm tabi karar senin

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bunları düşünmen için daha çok erken daha uzun zaman var önünde ama sağlıklı bir doğum istiyorsan normal derim ben mecburluk dan sezeryan olmuştum ilk hamilgimde sancım yoktu bebeğimin suyu olmadığı için acil olarak oldum hakkımız da hayırlısı

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Cnm normal doğum en iyisi mecbur kalmadıkça sezeryan olma toparlanması uzun zamn aliyr normal doğum gbisi yok sancini cekersn biraz dayanılmaz oluyr ama bebek doğduktan sonra hiç doğum yapmamış gbi oluyr insn ama sezeryanla öyle değil bnm tercihim normal doğum kısacası🥰🤗

Benimde ilk hamileliğimdi cnm 20 gün önce kendi isteğimle sezaryen oldum dedim normal doğumda olsa aşağıdan kesilicek her türlü o acıyı çekicem ama iyiki de sezaryen olmuşum ne ağrı ne acı çekmedim o gün kalktım yataktan tek başıma çok şükür bugün yine olsa yine sezaryen olurum ama tabi doktora ve senin vucüduna bağlı benim güzel geçti cnm tabi karar senin
Hangi şehir hangi hastane de oldunuz acaba

Tüm sayfalar yüklendi.