normal doğum mu daha iyi sezaryen mi sizce 😕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Almila tarafından oluşturulan normal doğum mu daha iyi sezaryen mi sizce 😕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,049 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı normal doğum mu daha iyi sezaryen mi sizce 😕
Konbuyu başlatan Almila
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bende normal istedim cok şükür normal oldu herkeste farkli bedenine ve akışına birak iki türlüde anne olmak kolay değil kimseye aldırma keyfini cikar ve saglikla kucagina almayı iste Allah tan Allah yardim ediyo rabbim butun annelere yardim etsin çok güzel sancisida sonrasida hersey senin psikolojine bağlı her zaman olumlu düşün bende 42. Haftada suni sancı ile 4 kilo 250 gr oğlumu kucağıma aldim hamdolsun Allah herkese nasip etsin 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor ve ebeler çok önemli Allah iyilerle karsilastirsin bu dediğiniz ben kilolu bebek dogurdum ama bunlar malesef ebe ve doktor hatası olabiliyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu tarz yorumlara asla inanmayin inanamiyorumda her iki sekilde de agri illaki oluyo insanları bu sekilde yönlendirmek çok yanlış sezeryanda bebeği kucagina almak bile zor normalde oturmak zor normalde öncesinden agrin sancin oluyo sezeryanda doğumdan sonra oluyo insanlari kandirmak çok yanlış kesilmecenin normalde garantisi yok ama kesilmeme ihtimalide var ama sanki sezeryanda göbek deliğinden çıkarıyolar çocugu sezeryanda bile isteye kesilmek daha sacma ayrica üstüne anestezide cabası yani lütfen gercekci olun biraz :)
Maşallah kilosuna rağmen kesilmeddn oluyormuş demekki benim çevremdede kesilmeyen yok devlette olmuşlar ama özeldede kolaya kaçıyorlar ben araştırarak bunun mümkün olduğunu aslında doktorların yanlış eğitim aldıklarından kesmeden olacağını bilmediklerinden yaptıklarını öğrendim inşallah güvenilir biryer bulup mümkğn olduğunca doğal bebeğimi doğurmayı düşünüyorum 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.