Sorum var Normal ve sezeryan doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betüşşş tarafından oluşturulan Normal ve sezeryan doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 638 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal ve sezeryan doğum
Konbuyu başlatan Betüşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

Betüşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biraz konuşalım istiyorum normal doğum yapan ve sezeryan yapanlar yorumlarını yazabilir mi ben normal doğumdan aşırı korkuyorum hep ürkütücü gelmişti hala da öyle sezeryan olmaya yatkınım ama doktorum ne diyecek bilmiyorum 36 haftalığız artık günümüz yaklaştı bana fikir verir misiniz öneri veya geçirdiğiniz normal sezeryan doğumdan tecrübelerinizi yazar mısınız

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biraz konuşalım istiyorum normal doğum yapan ve sezeryan yapanlar yorumlarını yazabilir mi ben normal doğumdan aşırı korkuyorum hep ürkütücü gelmişti hala da öyle sezeryan olmaya yatkınım ama doktorum ne diyecek bilmiyorum 36 haftalığız artık günümüz yaklaştı bana fikir verir misiniz öneri veya geçirdiğiniz normal sezeryan doğumdan tecrübelerinizi yazar mısınız
Sezeryan ya normal doğumun birbirinden pek bir farkı yok birinde doğururken acı çekiyorsun diğerinde sonrasında.Doğum kolay bir şey değil, kolay olsa zaten mucize olmaz

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canim hiç birinden de korkma ve kendini strese sokma doktoruna bak sen herşeyin bir zorluğu vardır herkesi dinlersen kafan karışır korkarsin çünkü herkeste herşey aynı olmuyor beni çok korkuttu lar mesela ama hiç dedikleri gibi olmuyor insanın bünyesine bağlı birşey

Betüşşş

Kayıtlı Üye
rank
Canim hiç birinden de korkma ve kendini strese sokma doktoruna bak sen herşeyin bir zorluğu vardır herkesi dinlersen kafan karışır korkarsin çünkü herkeste herşey aynı olmuyor beni çok korkuttu lar mesela ama hiç dedikleri gibi olmuyor insanın bünyesine bağlı birşey
Evet herkesin acı eşiği farklı canım herkesin doğumu farklı olur ama hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallsh
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sezeryan ya normal doğumun birbirinden pek bir farkı yok birinde doğururken acı çekiyorsun diğerinde sonrasında.Doğum kolay bir şey değil, kolay olsa zaten mucize olmaz
İşte ben tecrübeleri sordum zaten doğum yapanların doğum hikayelerini dinlemek istedim

nas

Kayıtlı Üye
rank
2normal yaptim şuan 3.hamileyim ve yine normalden yanayım.anne bebek sagligi el verdikçe normal dogumun gözünü seveyim.Hicte korkma anlatıldığı izlenildigi gibi korkutucu bisy değil.dogum esnasinda hissettiğin bir ağrı sancı yok denecek kadr az.Tum Zorlu surec ki oda cok normal açılmanin gerekli noktaya gelmesinin beklendigi evre.buda kiminde biraz dha kisa sürüyor kiminde biraz dha uzun.her iki evladimdad kndi kndimi cesaretlndirdim yapan nasil yapiyor bn de yaprim dmekki imkansız degil dedim🙃acilma surecimdede bol bol dua ettim sonuc harika dogum gerçekleştiği gibi ayaktasin bebeginin kokusu kucagina alma sureci herseye degerr🙏KENDİNE İNAN GÜVEN YAPARIM DE VE TAVSİYEM OLUMSUZ DOGUM HİKAYELERİ DİNLEME VE VİDEO İZLEME,HER DOGUM HİKAYESİ HERKESİN DOĞUM HİKÂYESİ FARKLİDİR KİŞİYE ÖZELDİR SAGLİKLA EVLADINI KUCAGİNA ALMA DİLEĞİYLE 🙏🙏🙏🙏

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Evet herkesin acı eşiği farklı canım herkesin doğumu farklı olur ama hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallsh

İşte ben tecrübeleri sordum zaten doğum yapanların doğum hikayelerini dinlemek istedim
Ben normali çok istedim daha kolay ayağa kalkıyorsun dediler ama suyum geldi bebek tersti mecburen sezeryan oldum.Sen ne plan yaparsan yap bazen olacak olan oluyor, onun için bence hiç kimseyi dinleme akışına bırak @Rukiye27 haklı dinledikçe gözünde büyüyor vesvese haline geliyor bu sefer benim neden öyle olmadı diye kötü hissettiriyor

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank

Amin inşallah canım yerinde olsam kimsenin hikâyesini dinlemem çünkü daha da korkar sin karamsar olursun

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Canm bn 3.ye hamileyim ikisi normal bunuda normal düşünüyorum normalde çok acı eşiği düşük biriyim iğneden bile korkan biriyim bnde 35. Haftamdayım inan ödüm kopuyo zaman daraldıkça ama yinede normal doğum istiyorum zor biliyorum ama en azından o acı o anlık evladına kavuşunca bitiyo herşey ama sezeryanın bide sonrası var bebeğiinle ilgilenemiyorsun geçmeyenn bı acısı var bnm düşüncem bu

B

Betuşşşş

Guest
2 sezeryan doğum yaptım her ikiside çok zordu bebekle ilgilenmek çok zor yürümek hareket etmek çok zor en iyisi normal doğum gerekmedikçe zaten sezeryan olunmuyor

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben 2 normal doğum yaptım 3 cide mecburu sezeryan oldu bana sorarsan hangisi diye normal derim hemen ayaklanıyorsun kimseye ihtiyacin olmuyo ben 3 ciyide normal çok istedim ama olmadı bebek tersti dönmedi

Tüm sayfalar yüklendi.