Sorum var O kadar garip bir durum

• Konbuyu başlatan oztnhll
  • Toplam 61 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde oztnhll tarafından oluşturulan O kadar garip bir durum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,296 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı O kadar garip bir durum
Konbuyu başlatan oztnhll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle bende işte kızıma şimdi herşeyini yavaş yavaş aldım. Kocam daha erken desede elime para geçtikçe aldım herşeyini. Şimdi doğum odası seslerine taktım çok pahalı bende yırtık perdelerimle küvet yatağı süsü yaptım çok güzel oldu bence yada ben yaptığım için bana öyle gelio :ROFLMAO: oğlum doğunca şampanyalar patlatılmıştı. Hatta hala oğluma her hafta sonu bi hotwheels yolu alıyorlar dünya paraya ama kızıma hala bi şey yapmıyorlar demek istediğim bu üzüyor. Neden bi çocuk daha yapıyormuşuz bebek bezleri ne kadar pahalıymış böyle pis bir dünyaya bi çocuk daha neden getiriyormuşuz vsvs insan üzülüyor. Kızım Allah kurtarsın hayırlısıyla bi doğur die dua bekliyor.
Aynen benim demek istediğim de o işte, kırılabiliriz insanlık hali ama insanlara güvenip de sonra neden böyle oldu, neden yapmıyorlar demek yerine sizin gibi onlar olmasa da ben yaparım diyebilmek lazım.İnşallah arkadaşında yolu açık olur, Allah çocuğunun hatrına onlara bereket verir ama üzülmek maalesef bir işe yaramıyor bebeğin varsa tuttuğunu koparmak lazım, birilerinden beklememek lazım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim yardımcın olsun

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Oğlum doğalı 2 ay oldu, biz mecburi kayınvalidem gilde kalıyoruz akraba ilişkileri çok iyi kendilerinin bi kez olsun oğluma bir doğum hediyesi gelmedi ne büyük babaannelerşnden ne dedesinden ne kendisinden hepside çalışıyor maddi durum sıkıntıları yok anlamıyorum ama insan torununa bi zıbın dahi almazmı benimki almadı eşim zaten iş sıkıntısı çekiyor hani maddi yönden dolayı biraz zorlanıyoruz insan kendi oğlunun üstüne bi kıyafet birşey olmazmı ya almadılar kızlar o kadar üzgünüm ki kendi görümcemin kızına herşey alındı ve en zoruma giden şeyde ne biliyor musunuz görümcemin kızının yeni doğan şeylerini giydiriyorum
Ayrımcılığı asla ama asla sevmem ayıp etmişler bir zıbın 25 TL yani bir çorapla alıp verseler yarım elma gönül elma insanlar garip benim annem oğlum doğduğu zaman eşime de bana da oğluma da herşeyi aldı oda babamın emkeli maaşıyla eşimin sevdiği şeyleri alıp alıp gelirdi yeme içmeye sağolsun bizde annemden çok gördük öyle şeyleri Allah yardımcın olsun inşallah eşine de bol kazançlı hayırlı işler olsun inşallah

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
Canım illaki öyle de ama insan bekler ya bi tane hediyeden kimse ölmez kimse fakirleşmez bunu demek istiyor bende olsam bende beklerdim görümcesinin çocuğuna alıp oğlunun çocuğuna almamak ayırmcalıktır
Kesinlikle katiliyorum sana cnm is baskasindan medet ummak degil insaniz kirilabiliri, lohusalik donemi zaten insan daha da hassaslasiyor en ufak bi sevgi gosterisi bile insanı mutlu eder hersey pahali pahali hediyeler degil yaninbi corap bile alsa en azindan dusunmus cocuguma almis derim o bile insani mutlu eder

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle katiliyorum sana cnm is baskasindan medet ummak degil insaniz kirilabiliri, lohusalik donemi zaten insan daha da hassaslasiyor en ufak bi sevgi gosterisi bile insanı mutlu eder hersey pahali pahali hediyeler degil yaninbi corap bile alsa en azindan dusunmus cocuguma almis derim o bile insani mutlu eder
Aynen canım öyle valla ama işte düşüncesiz insanlar çok veya bilerek yapıyorlar 😏

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum doğalı 2 ay oldu, biz mecburi kayınvalidem gilde kalıyoruz akraba ilişkileri çok iyi kendilerinin bi kez olsun oğluma bir doğum hediyesi gelmedi ne büyük babaannelerşnden ne dedesinden ne kendisinden hepside çalışıyor maddi durum sıkıntıları yok anlamıyorum ama insan torununa bi zıbın dahi almazmı benimki almadı eşim zaten iş sıkıntısı çekiyor hani maddi yönden dolayı biraz zorlanıyoruz insan kendi oğlunun üstüne bi kıyafet birşey olmazmı ya almadılar kızlar o kadar üzgünüm ki kendi görümcemin kızına herşey alındı ve en zoruma giden şeyde ne biliyor musunuz görümcemin kızının yeni doğan şeylerini giydiriyorum
[/QUOTE. Daha garip bişey anlatym o zaman benim kızım bir yaşında kayınvalidem ve kayınpederim daha yeni yüzünü gördüler ne doğum yapınca aradılar görümceler daha hiç görmedi 😅 bı kaç gün önce doğum günü vardı gelmediler hediyesi vs bişey yok

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Csn
Canım sen resmen kendini üzmek için kendine yer altından sıkıntı arıyorsun. Bunun için üzülünür mü. Almazlarsa almasınlar, tamam torunları dır üsülen alınması lazım ama almazlarsa da niye üzülüyorsun ki, hem yanlış anlamada sen onların alacağını düşünüp te mi çocuk ysptın. Yani onlar almayınca çocuğun çıplak mı kalacak, Bi insanın durumu ne kadar kötü olursa olsun 2 zıbın Bi battaniye alamayacak kadar kötü değildir, öyleysede çocuk yapmamalı bence. Asla yanlış anlama beni, seni kesinlikle kınamıyorum, ama böyle insanları da çok takma, allah eşine en kısa zamanda hayırlı bi iş kapısı açıp sizi darlıktan kurtarsın inşallah,

Şöyle Bi örnek de vermek isterim, benm 2 çocuğum var, eşimin ailesi de kalabalık bir aile hatta sülalece kalabalıklar, benim bebeğimede kimse bişey almadı ilk çocuğumda sadece görümcelerim den birisi elbise almıştı 2. Çocuğuma da diğer görümcem ve 1 eltim almıştı, geri kalan kimse bişey almadı, eee ben kalkıp üzülecek miyim asla üzülmem takmam kimseyi kafama, çünkü Allah tan başka kimseye muhtaç değilim. Sende değilsin o yüzden bu fındık kabuğunu doldurmayacak şeyleri takıp üzme kendini, sağlıkla büyüt evladını inşallah

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğini sağlıkla büyüt inşallah gönül ister ki insanlar adaleti bilsin ama nerdeee boşver üzme kendini emziriyorsan modunu hiç düşürme değmez öylelerine Rabb'im güzel bir iş nasip etsin eşine inan ki zamanla herşeyi de oluyor bebeğin merak etme hiç 🥰🌷
Bence sağlıklı olsun da varsın kimse bişey vernesin bı zibinla büyüt nolucak canım Allah önce can sağlığı versin gerisi her şekilde geliyo inan 🥰

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi bu yazdıklarını git onların yüzüne soyle bacım içinde tutma ben öyle yapıyorum çatır çatır almak zorunda almiyomu çocuk mocuk yok göremez

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ayrımcılığı asla ama asla sevmem ayıp etmişler bir zıbın 25 TL yani bir çorapla alıp verseler yarım elma gönül elma insanlar garip benim annem oğlum doğduğu zaman eşime de bana da oğluma da herşeyi aldı oda babamın emkeli maaşıyla eşimin sevdiği şeyleri alıp alıp gelirdi yeme içmeye sağolsun bizde annemden çok gördük öyle şeyleri Allah yardımcın olsun inşallah eşine de bol kazançlı hayırlı işler olsun inşallah
Yok 25tl ye zıbın yok artık dün lcv den iki renkli zıbın a 160tl verdim vallahi,🤩🤩

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar