Sorum var O kadar garip bir durum

• Konbuyu başlatan oztnhll
  • Toplam 61 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde oztnhll tarafından oluşturulan O kadar garip bir durum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,276 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı O kadar garip bir durum
Konbuyu başlatan oztnhll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum doğalı 2 ay oldu, biz mecburi kayınvalidem gilde kalıyoruz akraba ilişkileri çok iyi kendilerinin bi kez olsun oğluma bir doğum hediyesi gelmedi ne büyük babaannelerşnden ne dedesinden ne kendisinden hepside çalışıyor maddi durum sıkıntıları yok anlamıyorum ama insan torununa bi zıbın dahi almazmı benimki almadı eşim zaten iş sıkıntısı çekiyor hani maddi yönden dolayı biraz zorlanıyoruz insan kendi oğlunun üstüne bi kıyafet birşey olmazmı ya almadılar kızlar o kadar üzgünüm ki kendi görümcemin kızına herşey alındı ve en zoruma giden şeyde ne biliyor musunuz görümcemin kızının yeni doğan şeylerini giydiriyorum
Cnm bende akraba evliliği yapmışım yani kaynanam ve kayın pederim oğlumun bı eksiği varsa hemen kosuyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oğlum doğalı 2 ay oldu, biz mecburi kayınvalidem gilde kalıyoruz akraba ilişkileri çok iyi kendilerinin bi kez olsun oğluma bir doğum hediyesi gelmedi ne büyük babaannelerşnden ne dedesinden ne kendisinden hepside çalışıyor maddi durum sıkıntıları yok anlamıyorum ama insan torununa bi zıbın dahi almazmı benimki almadı eşim zaten iş sıkıntısı çekiyor hani maddi yönden dolayı biraz zorlanıyoruz insan kendi oğlunun üstüne bi kıyafet birşey olmazmı ya almadılar kızlar o kadar üzgünüm ki kendi görümcemin kızına herşey alındı ve en zoruma giden şeyde ne biliyor musunuz görümcemin kızının yeni doğan şeylerini giydiriyorum
Allah sabır versin akraba evliliği zor bisey

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
İnanki bunları hiç sıkıntı etme benim ilk çocuğum olmasına rağmen bı öğretmen arkadaşım bebeğinin kıyafetlerini verdi onları kullandım bebektir çabuk büyüyolar diye masraf etmek istemedim 🥰saolsun büyük bı hurç kıyafet verdi hep onları giydirdim şimdi bu bebeğime de halen onları kullanıyorum 🥰 bebeklerin öyle rızkı bereketi çok ki her gelen harçlık verdi o harçlıklarıyla da hep bez aldım ekstra dan bebek arabası puset Yorgan battaniye vs aldım hiç kendimden harcamadim bı baktım bebeğimin hiç bı eksiği yok Allah verdiği boğazı aç bırakmaz şükret evladın sağlıklı olsunda varsın milletin eskisini giysin hiç canını sıkma boş yere canım benim 🥰😘😘

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
İnanki bunları hiç sıkıntı etme benim ilk çocuğum olmasına rağmen bı öğretmen arkadaşım bebeğinin kıyafetlerini verdi onları kullandım bebektir çabuk büyüyolar diye masraf etmek istemedim 🥰saolsun büyük bı hurç kıyafet verdi hep onları giydirdim şimdi bu bebeğime de halen onları kullanıyorum 🥰 bebeklerin öyle rızkı bereketi çok ki her gelen harçlık verdi o harçlıklarıyla da hep bez aldım ekstra dan bebek arabası puset Yorgan battaniye vs aldım hiç kendimden harcamadim bı baktım bebeğimin hiç bı eksiği yok Allah verdiği boğazı aç bırakmaz şükret evladın sağlıklı olsunda varsın milletin eskisini giysin hiç canını sıkma boş yere canım benim 🥰😘😘
Aynen cnm

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Bence sağlıklı olsun da varsın kimse bişey vernesin bı zibinla büyüt nolucak canım Allah önce can sağlığı versin gerisi her şekilde geliyo inan 🥰
Aynen Allah a şükür kimseden bu konuda bir beklentim yok ne gerekirse alırız eşimle yavaş yavaş malum fiyatlar çok kabarık alamıyor insan her istedigini bi anda

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Aynen vAlla sonuçta giyiniyor hiç bir şey olmuyor ne guzell
Evet zaten kıyafet var ustunde

Bir zipina 160 TL yerine 3 zipin alırım daha iyi

Bir zipina 160 TL yerine 3 zipin alırım daha iyi

Tüm sayfalar yüklendi.