Öncelikle durumu okudum şok oldum ben Yusuf sibelin eşi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Öncelikle durumu okudum şok oldum ben Yusuf sibelin eşi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,584 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öncelikle durumu okudum şok oldum ben Yusuf sibelin eşi
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymenin Annesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sybm

Guest
rank
Öncelikle özür dilerim sizlerdensibelin kuzeni için yeni geldim ben bildirim geldi diye ben durum yap sibelin Çok arkadaşı var dua etsinler Sibel için ama resmen herşeyi eyi abartmış sadece bıçak çok afedersiniz özür dilerim süt gelen bölge gögsüne battı kalbine degil . İkolata açarken degil waffle yaparken battı hastaneye yetiştirdik. Çok derindi dikişler atıldı epilepsi hastası oldugu için nöbet geçirdi dilini yutunca nefesi gitti nefes için makineye baglayıp entübe ettiler uyutuyorlar Allah izin verirse sabah uyanır size yazar kuzeni için özür dilerim herkesi ailemi sibelin ailesini çok mormutmuş

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle özür dilerim sizlerdensibelin kuzeni için yeni geldim ben bildirim geldi diye ben durum yap sibelin Çok arkadaşı var dua etsinler Sibel için ama resmen herşeyi eyi abartmış sadece bıçak çok afedersiniz özür dilerim süt gelen bölge gögsüne battı kalbine degil . İkolata açarken degil waffle yaparken battı hastaneye yetiştirdik. Çok derindi dikişler atıldı epilepsi hastası oldugu için nöbet geçirdi dilini yutunca nefesi gitti nefes için makineye baglayıp entübe ettiler uyutuyorlar Allah izin verirse sabah uyanır size yazar kuzeni için özür dilerim herkesi ailemi sibelin ailesini çok mormutmuş
Çok şükür ya öldük öldük dirildik burda

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gercekmi yani kusura bakmayın ben şaka sandım öyle temenni ettim çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Allah şifa wersin tezellden insaAllah. Ama Bende sizin burda olmanıza şok oldum kardeş. Ne isinz war burda. İnsanın eşi öyle bi durumdayken akıl buraya nasıl qelir. Kendinizi etik buluyormusunuz. Benm de eşim war daha bikere bu uyqulama ne demsliqi yok. Çok yanlış ayıp.

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Allah şifa wersin tezellden insaAllah. Ama Bende sizin burda olmanıza şok oldum kardeş. Ne isinz war burda. İnsanın eşi öyle bi durumdayken akıl buraya nasıl qelir. Kendinizi etik buluyormusunuz. Benm de eşim war daha bikere bu uyqulama ne demsliqi yok. Çok yanlış ayıp.
Kesinlikle katılıyorum cidden kafam zaten çorba oldu ne olduğunu net yazan yok. Yok kuzen yok eş de böyle bir durumda telefona yazmayı düşünmek saçma anlamadım 🤔 ama sinirim bozuldu bir yanım hala daha umarım şakadir diyor ama böyle ağır bir şakayı da asla kabul edemem kimse etmez çünkü bizler sıradan bir durumda değiliz çoğumuz gebe bir çoğumuz da yeni doğum yapmış yani iki tarafta böyle ağır bir şakayı kaldıracak durumda değil. Ama ben Sibel'in böyle ağır bir vebale gireceğini de düşünmüyorum ama bilmiyorum anlamadım umarım biran evvel iyi olur gelir kendisi açıklama yapar.

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle katılıyorum cidden kafam zaten çorba oldu ne olduğunu net yazan yok. Yok kuzen yok eş de böyle bir durumda telefona yazmayı düşünmek saçma anlamadım 🤔 ama sinirim bozuldu bir yanım hala daha umarım şakadir diyor ama böyle ağır bir şakayı da asla kabul edemem kimse etmez çünkü bizler sıradan bir durumda değiliz çoğumuz gebe bir çoğumuz da yeni doğum yapmış yani iki tarafta böyle ağır bir şakayı kaldıracak durumda değil. Ama ben Sibel'in böyle ağır bir vebale gireceğini de düşünmüyorum ama bilmiyorum anlamadım umarım biran evvel iyi olur gelir kendisi açıklama yapar.
İşi çorbaya çewirdiler kuşum. Mewzuyu qectim burda mahrem konular konuşuluyor ne işin war. Bi insan konustukca nasıl batari okudum biraz önce. Uyqulamadan bana bildrim qelmiyor bu kardeşe nasıl qitmste yaz dems. Kuzen eniste qelince eniste yazdım linclendim qir aciklamami yap dedi. Yaw şu durumda bunlar olacak işmi. Bana çok yanlış kadını qectim çünkü bunlarda qecmisler, o yüzden qectim eşinin burda olması Çok ayıp. !

Çok geçmiş olsun ya çok üzüldüm ben yeni duydum😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşi çorbaya çewirdiler kuşum. Mewzuyu qectim burda mahrem konular konuşuluyor ne işin war. Bi insan konustukca nasıl batari okudum biraz önce. Uyqulamadan bana bildrim qelmiyor bu kardeşe nasıl qitmste yaz dems. Kuzen eniste qelince eniste yazdım linclendim qir aciklamami yap dedi. Yaw şu durumda bunlar olacak işmi. Bana çok yanlış kadını qectim çünkü bunlarda qecmisler, o yüzden qectim eşinin burda olması Çok ayıp. !
Canim nolmus da vallahi postlarda giremiyorum birkaçgindur kendim bikac bebeğimle ilgili post açtım bebeğimle uğraşmaktan biseye girip okuyamadim

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Demekki neymis burdan özel yazmayacakmisiz. Aramızda kocalarına okutanlarda vardır benim eşim değil buraya girecek telefonuma bakamaz bile ne kadar ayıp ya. Ne olursa olsun bir eş buraya girip bakamaz. Benim eşim diyor geceleri telefonda nereye yazıyorsun diye sordu bende hamilelere özel bir uygulama var ordan birbirimize akıl fikir alışverişi yapıyoruz her konuda diye konuştum ya ne güzel ama sen özelini yazma lütfen birilerinin eşide okur dedi adam daha 10 gün olmadı ya yemin ediyorum çıkıyor. Çok ayıp uygulamalara sifre koyun eslerinizi irgilayan birşey yok gerçekten bu şekilde esi rahatça girip cevap yazacak kadar okunuyorsa hakkımı helal etmiyorum. Ozelimiz var bayanlar arasında konuşuluyor. Hesabı şikayet edeceğim.

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten artık cevap bile yazmak istemiyorum bizleri resmen aptal yerine koymanız resmen bütün sülale aynı teli kulanip bu uygulamadan haberi var bu face değil instagram değil whatsapp değil 'ne bu ya ölünüzolsa selasini ilk burda mi okutacaksiniz o kadar mi bağımlısı oldunuz bu uygulamanın benim eşim bu uygulamaya de nedir diye daha sormazken
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçekten artık cevap bile yazmak istemiyorum bizleri resmen aptal yerine koymanız resmen bütün sülale aynı teli kulanip bu uygulamadan haberi var bu face değil instagram değil whatsapp değil 'ne bu ya ölünüzolsa selasini ilk burda mi okutacaksiniz o kadar mi bağımlısı oldunuz bu uygulamanın benim eşim bu uygulamaya de nedir diye daha sormazken
Sanırsın resmi sayfası burası sibel arkadaşta coook ünlü biri bizlerde hayranlarıyız bizlere açıklama yapıyorda duamızı alacak kardeş öyle bir durumda senin aklına ilk burası mi geli yor bulursa psikolojisi hassas olan kadınlar var böyle bir şeyi burda yazmak cooook yanlış gerçek olsa bile

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...