Önemli!!!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ponçik surat tarafından oluşturulan Önemli!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,779 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Önemli!!!
Konbuyu başlatan Ponçik surat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ponçik surat

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Ben testlerin hiçbirini yapmadım özel bir hastanede doktora muayne oldum doktor bana neden 2li testi yaptırmadım diye trip attı 😃 ben her şekilde kabul ediyorum down sendromu olsa bile aldırmam 1 kromozom eksik fazla benim için fark etmez kalbi atıyor sonuçta dedim yani çok gereksiz bir yükselme yaşadık sanki benim çocuğuma ben değil o bakacak saçmalıktı yani.
Ne kadar güzel bir kalbiniz var maşallah ne kadar guzel söylediniz kalbinizden öperim sizi 🌺♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ilk kızımla hamileyken öyle dediler ama bos stres sivi aldılar o kadar para verdik 1 hafta sonra geldi sonuçlar uçakla Ankara ya gitti ama sonuç temiz çıktı fındık burunlu prenses geliyor dedi doktor gerçekten de öyle oldu 😊 yani sirf para için aldılar o sıvıyi ve çok riskliydi o sıvıyi almak eğer iğne bebeğe batsaudi felçli bile dogabilirdi o yüzden en iyi doktor a gitmiştim muayene ücreti 500 tlydi 2 yıl önce yani canım hiic canını basa sikma benimde 1000 de 1 riskli çıkmıştı ultrasona bakimca doktor herşeyi normal down sendromu belirtileri yok dedi ama sadece Burun kemiği küçük diye aldık içimiz rahat Etsin diye
Maşallah rabbim bağışlasın
Allah hayırlı güzel bir ömür nasip etsin

Benim oğlumada demişti Rabbime bıraktım çok şükür hiç bişey yok benim oğlumun da burun yapısı küçük şu anda 6 yaşında kafana takma rabbimin dediği olur
Elhamdülillah öyle herşey allahtan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktor bebeğin burun kemiğinin küçük olduğunu söyledi down sendromu riski var 2 li test yaptirdigimda bir risk cikmammişti
Doktor sağlıklı da doğabilir kesin bir tanı değil dedi yapısal da olabilir dedi sıvı aldırmayı falan da düşünmüyorum başına böyle bişey gelen oldu mu bebeği sağlıklı doğan anneler
Stres tavan şuan çok korkuyorum
Canım doktorların yanılma paylarıda çok oluyor ya korkma inşallah sandığın gibi olmaz

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Doktor bebeğin burun kemiğinin küçük olduğunu söyledi down sendromu riski var 2 li test yaptirdigimda bir risk cikmammişti
Doktor sağlıklı da doğabilir kesin bir tanı değil dedi yapısal da olabilir dedi sıvı aldırmayı falan da düşünmüyorum başına böyle bişey gelen oldu mu bebeği sağlıklı doğan anneler
Stres tavan şuan çok korkuyorum
Canım arkadaşımda söylediklerinin aynısını yaşadı bı kaç doktora gitti bu yüzden en son doktor kendisine de eşine maskenizi indirin demiş bakmış tamam işte burnu ya enneden ya babadan yapısal küçük demiş ve gayet sağlıklı doğdu bebeği. Sende şimdiden stres yapma USG konusunda bı kaç doktordan fikir al hangi test olursa olsun net sonuç vermiyor ki ihtimal diyor buna bağlı kalma gebeliğin zehir olmasın. Varsa da bişey Allah tan geliyor gücünü kuvvetini de verir bakımı konusunda. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın 🙏

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Canım arkadaşımda söylediklerinin aynısını yaşadı bı kaç doktora gitti bu yüzden en son doktor kendisine de eşine maskenizi indirin demiş bakmış tamam işte burnu ya enneden ya babadan yapısal küçük demiş ve gayet sağlıklı doğdu bebeği. Sende şimdiden stres yapma USG konusunda bı kaç doktordan fikir al hangi test olursa olsun net sonuç vermiyor ki ihtimal diyor buna bağlı kalma gebeliğin zehir olmasın. Varsa da bişey Allah tan geliyor gücünü kuvvetini de verir bakımı konusunda. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın 🙏
Doktor bize de maskenizi indirin dedi 😂bı an arkadaşım derken benden mi bahsediyo acaba dedim aynısı ya cidden aynısı ama bizim eşimle burnumuz o kadar küçük değil ama ben bebekken cookkk aşırı küçükmüş burnum annem söyler hep annesinin bebekliğine çektiyse demek 😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Doktor bize de maskenizi indirin dedi 😂bı an arkadaşım derken benden mi bahsediyo acaba dedim aynısı ya cidden aynısı ama bizim eşimle burnumuz o kadar küçük değil ama ben bebekken cookkk aşırı küçükmüş burnum annem söyler hep annesinin bebekliğine çektiyse demek 😂
😂😂 Olabilir canım stres yapma hep gül inşallah 🙏 kadının hayatındaki en özel anları gebeligidir bence tadını çıkar olumsuz düşünceleri defet hayırlı günler seninle ailenle karnındaki minicik meleginle olsun inşallah 🙏🥰❤️

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktorların yanılma paylarıda çok oluyor ya korkma inşallah sandığın gibi olmaz
İnşallah 🌺🤲

😂😂 Olabilir canım stres yapma hep gül inşallah 🙏 kadının hayatındaki en özel anları gebeligidir bence tadını çıkar olumsuz düşünceleri defet hayırlı günler seninle ailenle karnındaki minicik meleginle olsun inşallah 🙏🥰❤️
Yaaa çok teşekkür ederim gerçekten gece gece mutlu oldum hep birlikte gülelim inşallah daima 🌺❤️

Yaaa çok teşekkür ederim gerçekten gece gece mutlu oldum hep birlikte gülelim inşallah daima 🌺❤️

Ne kadar güzel bir kalbiniz var maşallah ne kadar guzel söylediniz kalbinizden öperim sizi 🌺♥️

Maşallah rabbim bağışlasın
Allah hayırlı güzel bir ömür nasip etsin

Elhamdülillah öyle herşey allahtan
🙏🏻💕
Benimde burnum küçük eşimin o konuda MaşaAllah ı var Rabbim benden almış ona vermiş sanki😃bizim bebişimizinde burnu minicik bana çekmiş fındık burun😍

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
🙏🏻💕

Benimde burnum küçük eşimin o konuda MaşaAllah ı var Rabbim benden almış ona vermiş sanki😃bizim bebişimizinde burnu minicik bana çekmiş fındık burun😍
Ya tam yemelik bende hep küçük burunlu bir bebeğim olsun isterim de tabi sağlıklı olması daha önemli benim için
Haziran'da doğum olucak inşallah hayırlisiyla alsaydım kucağıma

Ya tam yemelik bende hep küçük burunlu bir bebeğim olsun isterim de tabi sağlıklı olması daha önemli benim için
Haziran'da doğum olucak inşallah hayırlisiyla alsaydım kucağıma
Gerçekten çok tatlı oluyor ama biz ultrason fotoğrafını elimize aldık yüzü görünmüyordu zaten sadece minicik bı burun görünüyordu bu bebek bana benziyor dedim ben şanslı burun 👃. Anam bide doğdu sadece burunla kalmamış bildiğin kendi kopyami dogurmuşum 😃

Son ayların tadını çıkar ama ben 7aylık doğum yaptım bence en güzel zamanlar son aylar bol bol 📸çektirmeyi ihmal etme 🥰şaglikla mutlulukla kavuşursunuz inşaAllah 🤲🏻💕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar