Önemli!!!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ponçik surat tarafından oluşturulan Önemli!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,774 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Önemli!!!
Konbuyu başlatan Ponçik surat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ponçik surat

Tuğba06

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bebeğin burun kemiğinin küçük olduğunu söyledi down sendromu riski var 2 li test yaptirdigimda bir risk cikmammişti
Doktor sağlıklı da doğabilir kesin bir tanı değil dedi yapısal da olabilir dedi sıvı aldırmayı falan da düşünmüyorum başına böyle bişey gelen oldu mu bebeği sağlıklı doğan anneler
Stres tavan şuan çok korkuyorum
2.gebğeliğimde yaşamıştım. 2.li tarama temizdi ama 3 lü taramada %75 down sendromlu dedi dr. Bi kaç hastane ,dr dolaştım en son amniyo sıvısı aldırdım öyle rahatladım. Sonuç temizdi. Sonuç ne çıkarsa çıksınbebeğimin canına kıymayacaktım tabi. Ama psikolojik olarak neyle yüzleşeceğime hazırlanmak istemiştim.

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten çok tatlı oluyor ama biz ultrason fotoğrafını elimize aldık yüzü görünmüyordu zaten sadece minicik bı burun görünüyordu bu bebek bana benziyor dedim ben şanslı burun 👃. Anam bide doğdu sadece burunla kalmamış bildiğin kendi kopyami dogurmuşum 😃

Son ayların tadını çıkar ama ben 7aylık doğum yaptım bence en güzel zamanlar son aylar bol bol 📸çektirmeyi ihmal etme 🥰şaglikla mutlulukla kavuşursunuz inşaAllah 🤲🏻💕
aminnn inşallah sağlıkla güzellikle gelsinler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2.gebğeliğimde yaşamıştım. 2.li tarama temizdi ama 3 lü taramada %75 down sendromlu dedi dr. Bi kaç hastane ,dr dolaştım en son amniyo sıvısı aldırdım öyle rahatladım. Sonuç temizdi. Sonuç ne çıkarsa çıksınbebeğimin canına kıymayacaktım tabi. Ama psikolojik olarak neyle yüzleşeceğime hazırlanmak istemiştim.
Rabbim size bağışlasın evladınızi inşallah
Zor birşey psikolojik olarak çok etkileniyor insan

Haziranın kaçında doğacak
24, ultrasona göre ama uygulamaya göre de 26 haziran

Haziranın kaçında doğacak
24, ultrasona göre ama uygulamaya göre de 26 haziran

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar