Özel Devlet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Özel Devlet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,249 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel Devlet
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok canım sıkıldı devlet hastanesinde tüm poliklinikler kapatılmış mecbur özel de doğum gözüküyor benim çok şükür imkanım var olmayanlar ne olacak Allah sonumuzu hayır etsin inşallah kazasız belasız kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim 💕
Nasıl kapatılmış canım pandemi yüzünden mi?

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende sağlık ocağına gidip yaptırıyorum yoksa masraf çok çıkıyo inanki sabah beş gibi gittik yine sıra yok almıyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahh bir bilsek
Ya her bölümü anlıyorum da kadın doğumda en azından şu randevu muhabbeti kaldırılmalı çok fazla acil durum söz konusu oluyo ve kadın doğum acil her yerde yok

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Çok kötü olmuş o ya doğuma giden insanlar ne yapacak 🙄
İşte dikkat etmedikleri için bizde nasipleniyoruz maske mesafe hiç uyulmuyır olacağı buydu hayırlısı olsun inşallah

Ya her bölümü anlıyorum da kadın doğumda en azından şu randevu muhabbeti kaldırılmalı çok fazla acil durum söz konusu oluyo ve kadın doğum acil her yerde yok
Aynen öyle valla sıra yı geçtim acil bile hiç umursamıyor kanaman ağrın yoksa tamm diyprlar

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Çok canım sıkıldı devlet hastanesinde tüm poliklinikler kapatılmış mecbur özel de doğum gözüküyor benim çok şükür imkanım var olmayanlar ne olacak Allah sonumuzu hayır etsin inşallah kazasız belasız kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim 💕
Ben ankara tıp a gidiyorum hiç randevu almıyorum kendileri şu tarihte gel diyorlar herhangi bi sorun olduğu zamanda takipli hastaları olduğum için direk giriş yapabiliyorum uzman hekimler hemen ilgileniyorlar polikliniğe bile girmeden 🤷

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Sanmıyorum bütün polikinikler kapatılsın yoksa binlerce doktor ne iş yapacaklar öyle onemli büyük birşeyi açıklama yaparlardı yoksa Türkiye'de sağlık sistemi çöker yani. Belki sizin bulunduğunuz yerdeki hastane ile alakalı biseydir☺️

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Sanmıyorum bütün polikinikler kapatılsın yoksa binlerce doktor ne iş yapacaklar öyle onemli büyük birşeyi açıklama yaparlardı yoksa Türkiye'de sağlık sistemi çöker yani. Belki sizin bulunduğunuz yerdeki hastane ile alakalı biseydir☺️
Cidden öyle diyip yolluyorlar sünnet dahi etmiyorlar virüslü hasta çok olduğu için

Ben ankara tıp a gidiyorum hiç randevu almıyorum kendileri şu tarihte gel diyorlar herhangi bi sorun olduğu zamanda takipli hastaları olduğum için direk giriş yapabiliyorum uzman hekimler hemen ilgileniyorlar polikliniğe bile girmeden 🤷
Ya ne güzel valla

Tüm sayfalar yüklendi.