Özel mi devlet mi ?

• Konbuyu başlatan Busraahmet
  • Toplam 21 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busraahmet tarafından oluşturulan Özel mi devlet mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,292 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel mi devlet mi ?
Konbuyu başlatan Busraahmet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İrem
B

Busraahmet

Guest
Merhabalaar daha 1 aylık hamileyim henüz kontrole gitmedim ama devlet hastanelerinde eşin giremiyor dediler ama özel hastanede böyle bişey mümkün olmaz dediler doğruluk payı var mı bilgisi olan yazabilir mi oz

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Ewt devlette eşini almıyorlar ama özelde girebiliyor

Ş

Şirin

Guest
Ben şuana kadar 4 tane özel hastaneye gittim 3 tanesinde eşim girdi bir tanesi covid nedeniyle alınmadığını söyledi.gideceginiz hastaneyi sordurup öyle gidin derim

Zilan Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalaar daha 1 aylık hamileyim henüz kontrole gitmedim ama devlet hastanelerinde eşin giremiyor dediler ama özel hastanede böyle bişey mümkün olmaz dediler doğruluk payı var mı bilgisi olan yazabilir mi oz
Ne alaka bu pandemiden dolayı özelde de eşi almıyorlar ben şahsen özele gidiyorum eşimi almıyolar

NazlıMelis

Kayıtlı Üye
rank
Her sehire ve hastaneye gore degisir ama su dönemde özele gitmek daha iyi bence cnku devlet hastaneleri tıklım tıklım kalabalik acisindan ozel hastane biraz daha iyi bekletme yapmiyolar hemen isini halledip yolluyolar. Ayrica devlette eşler giremiyor evet özelde giriyolar bende suan özel hastaneye gidiyorum eşim heryere girebiliyor benimle ve mesafe temizlik kurallarina oldukca dikkatliler insan kendini psikolojik olarak daha cok guvende hissediyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar