Ozellikle yeni dogum yapan anneler uykuyla ilgili bi sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynebb tarafından oluşturulan Ozellikle yeni dogum yapan anneler uykuyla ilgili bi sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,161 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ozellikle yeni dogum yapan anneler uykuyla ilgili bi sorum var
Konbuyu başlatan Zeynebb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Bebekleriniz gunun ve gecenin hangi saatlerinde uyuyo ve hangi saatlerde gaz sancisi cekiyo herkes yazabilirmi nasil bisey bu anlamaya çalışıyorum cok zor durumdayim. Ve kac saat uyuyolar sallamadan pispislamadan
Canım ben 26 gün oldu doğum yapalı hamileyken de gündüz hareket etmez gece ederdi doğdu gece hiç uyumuyor gece 2 veya 3 te bı uyaniyor sabit sabah 7 ye kadar dolaniyoruz sallıyorum sersem gibi kalıyorum kendim de 7 de uyuyor hergun aynı sonra sabah 10 da bı uyaniyor 2 de bı uyaniyor 5 te bı uyaniyor yani gündüz akşam hep uyuyor acıkınca uyaniyor ama gece hiç uyumuyoruz yarım saat bile uyumuyor inşallah 40 çıkınca düzene girer uyku

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kız benm kızım da öleydi simdi gündüz 2 saat ancak uyuyo 3 aylık elhamdülillah gece de 12 sabah 9 30. Gece hiç yemez içmez yatar 🤲büyüklerde sıkıntı var benm gece gündüz uyumak bilmiyolar oğlum korkuyo kızım diş cıkarıyo 🤷‍♀️🤦‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm oplum gece de gümdüz de uyumazdı 3 5 yasında hala geceleri uyanıp yanıma gelir nazen uykusu kacıyo pişpişliyorum saatlerce. 1 5 yasındaki kızımın bi iki ay öncesine kadar hiç sıkıntısı yoktu 12 de yatar sabah 10 gibi kalkardı şimdi dişler sıkıntılı uyumuyoruz gece hep pişpişliyorum 3 aylık kızım da elhamdülillah gündüz 2 saat ancak uyur gece 12 sabah 9 30 falan uyanır. Gece uyanması yok gazı falan da kalmadı şükür ondan taraf bi sıkıntım yok elhamdülillah. Ama büyüklerden cok cekiyorum geceleri uyumuyor lar. Yani seninki bebek daha biliyorum cok zor ama sabretmeye calıs canımsın annelik sadece bu yüzden bile kutsaldır.
MasaAllah tam buyuyene kadar öyle olur insaAllah 🤲oqlumda uykusu oldu bitti iyidr masaAllah cisi qelirse uyanır anne çişim qeldi der sizin oqlan tek uyuyr sanırım benim oqlan 4 yaşına qirecek yatak odamda mobilya besiqinde uyuyor hala korku durumu henüz yok.

Bebekleriniz gunun ve gecenin hangi saatlerinde uyuyo ve hangi saatlerde gaz sancisi cekiyo herkes yazabilirmi nasil bisey bu anlamaya çalışıyorum cok zor durumdayim. Ve kac saat uyuyolar sallamadan pispislamadan
Benim sütum de kesildi zaten hiç emmedi sütum geç gelince şişe verdim sonra kendimi hiç almadı 1 hafta anca emdi şimdi sütümu sagip olanı şişe ile veriyorum çok zorlanıyorum pisikolojikmen de zor durumdayım herkes sütün var mı emziriyormusun dedikçe dahada çok yıprandım kendimi yetemiyorum iyi bı annemiyim diye sorgular hale geldim

Zeynebb

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 26 gün oldu doğum yapalı hamileyken de gündüz hareket etmez gece ederdi doğdu gece hiç uyumuyor gece 2 veya 3 te bı uyaniyor sabit sabah 7 ye kadar dolaniyoruz sallıyorum sersem gibi kalıyorum kendim de 7 de uyuyor hergun aynı sonra sabah 10 da bı uyaniyor 2 de bı uyaniyor 5 te bı uyaniyor yani gündüz akşam hep uyuyor acıkınca uyaniyor ama gece hiç uyumuyoruz yarım saat bile uyumuyor inşallah 40 çıkınca düzene girer uyku
İnşallah bende 40 dan cok umutluyum yoksa delircem çünkü hep yetmediğimi düşünüyorum iyi bi anne olmadığımı hic biseyi beceremedim bakamıyorum bebegime cok tecrubesizim:/

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Benim 1.5 aylık kızım gündüzleri mışıl mışıl uyuyor 2 veya 3 saate bir emmeye kalkıyor gece uyumuyor her saat başı kalkiyor genede. Gaz sancısı problemimiz yok çok şükür sadece bazen yediklerimden kaynaklı oluyor oda gece oluyor rezene veya kimyon demlenip içebilirsin kimyon 1 çay kaşığı çocuğa da veriyorum iyi geliyor gaz için

İnşallah bende 40 dan cok umutluyum yoksa delircem çünkü hep yetmediğimi düşünüyorum iyi bi anne olmadığımı hic biseyi beceremedim bakamıyorum bebegime cok tecrubesizim:/
Bende aynı canım ilk bebeğim bende tecrubesizim durmadan ağlıyorum benim hamilelik kolaydı ama lohusalık çok zor geçiyor durmadan ağlıyorum niye agladigimi da bilmiyorum içim sıkılıyor istemsizce ağlamak geliyor gerçekten bu lohusalık çok yıprattı beni sut de kesilince iyice bı depresyona girdim inşallah 40 çıkınca düzelir canım ❣️

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
MasaAllah tam buyuyene kadar öyle olur insaAllah 🤲oqlumda uykusu oldu bitti iyidr masaAllah cisi qelirse uyanır anne çişim qeldi der sizin oqlan tek uyuyr sanırım benim oqlan 4 yaşına qirecek yatak odamda mobilya besiqinde uyuyor hala korku durumu henüz yok.
Ah canm keske tek uyusa nerdee. Yatak odasında iki beşik var mobilya biri kızın diğeri oğlumun. Tabi gece yanımda ikiside yatakta beraber yatıyoruz. Salonda da bebek beşigi var. Adamıda attık salona mecbur o da bebekle yatıyo zavallım 🤦‍♀️😂

24qünlük kızım war çok şükür hiç qaz sancısı çekmedik yediqime dikkat ediyrum. Uykuda qünduz we qece uykusu çok iyidr masaAllah sadece qece 2bucuk dedimmi 4de kadar boş boş bakınıyo hiç mantık bulamıyorum bende buna, aqlma sizlama ws yok
Maşallah canım benimki gece 2.3 te bı uyaniyor sabaha kadar sallayıp uyutmaya çalışıyorum yarım saat bile uyumuyor bide aglamasa da dursa gazi var gibi kıpkırmızı oluyor ağlıyor bide az kabız gündüz uyuyor gayet güzel gece ikinip ikinip sabaha kadar ağlıyor sallıyorum evin içinde dolandiriyorum valla

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benimde halim beter 14 günlük ilk 2 gün sonrası gündüz uyuyo gece sabaha kadar Bİze nöbet tutturuyor bide gaz krizi var ki gece ağlamalı 🥺sabah bazen 7 bazen 9 bazen 11 i buluyo

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ah canm keske tek uyusa nerdee. Yatak odasında iki beşik var mobilya biri kızın diğeri oğlumun. Tabi gece yanımda ikiside yatakta beraber yatıyoruz. Salonda da bebek beşigi var. Adamıda attık salona mecbur o da bebekle yatıyo zavallım 🤦‍♀️😂
Kocaya yazık olmuş walla 😅🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah canım benimki gece 2.3 te bı uyaniyor sabaha kadar sallayıp uyutmaya çalışıyorum yarım saat bile uyumuyor bide aglamasa da dursa gazi var gibi kıpkırmızı oluyor ağlıyor bide az kabız gündüz uyuyor gayet güzel gece ikinip ikinip sabaha kadar ağlıyor sallıyorum evin içinde dolandiriyorum valla
Kuşum durumun warsa humana al 60tl kutusu qünluk 1 bardak ic qazinı qiderir bebeqin insaAllah. Ben qunluk humana içiyorum bu yüzden hiç sıkıntım yok çok şükür 🤲 zeytinyağı icir bi çay kasiqi kabizliqina iyi qelir. Rabbim rahatlik wersin yawruna insaAllah 🤲 Amin

Tüm sayfalar yüklendi.