Ozellikle yeni dogum yapan anneler uykuyla ilgili bi sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynebb tarafından oluşturulan Ozellikle yeni dogum yapan anneler uykuyla ilgili bi sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,222 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ozellikle yeni dogum yapan anneler uykuyla ilgili bi sorum var
Konbuyu başlatan Zeynebb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu gece gene uyandı ağlaya ağlaya sallıyorum ağlıyor durmuyor o ağlıyor ben ağlıyorum gece 4.5 kadar ağladı mama verdim sonra int okumuştum elektrikli süpürge sesi açtım çocuk sustu şaştım kaldım valla sonra 5 gibi uyudu 9 a kadar uyudu bide sen dene canım belki seninkinin de dikkatini çeker susar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende aynı bende tek bakıyorum bide ilk tecrubesizlik var eşim de sabah işe gidiyor akşam geliyor gece de sabah işe gidicek diye çocukla ayrı odadayim napcaz bilmiyom böyle inşallah 40. Dan sonra düzelir
Benmde eşim ise gidiyor diye ayrı odalardayiz yoksa uykusuz kalıyor birde ben deniyim belki makine sesinden uyur rahatsız kimsede olmaz kendi apartmanim zaten çünkü gece acicagim için

Benmde eşim ise gidiyor diye ayrı odalardayiz yoksa uykusuz kalıyor birde ben deniyim belki makine sesinden uyur rahatsız kimsede olmaz kendi apartmanim zaten çünkü gece acicagim için
Telefondan açtım canım YouTube den elektirikli süpürge sesi yaz çıkıyor bende ordan açtım .aynen canım bizde bebeğimle ayrı odadayim eşim ayrı odada o zaman biraz daha bakmak zor oluyor insan kendini yalnız gibi de hissediyor çok iyi anlıyorum seni

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Telefondan açtım canım YouTube den elektirikli süpürge sesi yaz çıkıyor bende ordan açtım .aynen canım bizde bebeğimle ayrı odadayim eşim ayrı odada o zaman biraz daha bakmak zor oluyor insan kendini yalnız gibi de hissediyor çok iyi anlıyorum seni
Dhaa demin ağlama krizine girdi susturamadim.ne yaptıysam oturdum bende onla birlikte ağladım derdine çare olamıyorum diye

Dhaa demin ağlama krizine girdi susturamadim.ne yaptıysam oturdum bende onla birlikte ağladım derdine çare olamıyorum diye
Bende de aynı canım hiç sütum de yok hep mama veriyorum doymuyor sonrasında aranıyor çok vermeye de korkuyorum o ağlıyor ben ağlıyorum inşallah gececek canım bu günler de 😔

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynı canım hiç sütum de yok hep mama veriyorum doymuyor sonrasında aranıyor çok vermeye de korkuyorum o ağlıyor ben ağlıyorum inşallah gececek canım bu günler de 😔
Seninde mi öyle Mama verdim doymadı ağlıyor mememide verdim olmadı şimdi süpürge sesiyle uyumaya calisyor henüz ağlıyor susar inşallah almiyorum kucağıma

Seninde mi öyle Mama verdim doymadı ağlıyor mememide verdim olmadı şimdi süpürge sesiyle uyumaya calisyor henüz ağlıyor susar inşallah almiyorum kucağıma
Canım ben önce mama sma veriyordum çocuğum kabız oldu sancidan ikinmaktan uyuyamiyordu dün aptamile değiştirdim bugün biraz daha sakin inşallah iyi gelir ya valla

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben önce mama sma veriyordum çocuğum kabız oldu sancidan ikinmaktan uyuyamiyordu dün aptamile değiştirdim bugün biraz daha sakin inşallah iyi gelir ya valla
Aptamil mi eşime dedim Aptamil AR al diye işten geç çıkınca kapandı hep iki numara varmış Aptamil AR olanı bulamamis cnm bu gecelik bnde idare edicem bu mamayla çocuğa çok gaz yaptı bizimkinede bakalım Aptamil nasil iyi gelicek mi

Aptamil mi eşime dedim Aptamil AR al diye işten geç çıkınca kapandı hep iki numara varmış Aptamil AR olanı bulamamis cnm bu gecelik bnde idare edicem bu mamayla çocuğa çok gaz yaptı bizimkinede bakalım Aptamil nasil iyi gelicek mi
Valla canım maşallah bugün benimki çok sakin büyük tuvaletini 1 haftadır yapmıyordu bugün onu da yaptı bı dene bakalım canım inşallah iyi gelir ben de eşime dün akşam aldırdım durmuyor çocuk geceleri ama gerçekten mamadan gaz ve kabizmis

Benimki Aptamil ar değil galiba canım sadece Aptamil yaziyor

Resim atamıyorum atabilsem atcam ben mi bilemedim ne atamıyorum dosya ekleye basıyorum girmiyo

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım maşallah bugün benimki çok sakin büyük tuvaletini 1 haftadır yapmıyordu bugün onu da yaptı bı dene bakalım canım inşallah iyi gelir ben de eşime dün akşam aldırdım durmuyor çocuk geceleri ama gerçekten mamadan gaz ve kabizmis

Resim atamıyorum atabilsem atcam ben mi bilemedim ne atamıyorum dosya ekleye basıyorum girmiyo
Yok cnm elektrik süpürgesi de yaramadı cnm gazı gelince uyandı hmen bnm mecburen AR oluck cnm haftası küçük doğduğu için boğaza kaçma kusma işi xok doktor ar olanı alicn dedi

Tüm sayfalar yüklendi.