Ozellikle yeni dogum yapan anneler uykuyla ilgili bi sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynebb tarafından oluşturulan Ozellikle yeni dogum yapan anneler uykuyla ilgili bi sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,235 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ozellikle yeni dogum yapan anneler uykuyla ilgili bi sorum var
Konbuyu başlatan Zeynebb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Bir çay tarifi vereyim bu hem sütünü artırır hem seni zayıflatır hemde bebeğin gazını uykusunu düzeltir ilk günden alsaydin belkide bunları hiç cekmezdin qma olsun umarim görenlere şifa olur
Bir çay kaşığı; rezene,toz tarçın,kimyon bir çay kaşığın ucuyla karabiber ve 3 yada 4 tane hurma
Birde yediklerine biraz kimyon serpiştir kesin çözüm 3 cocugumdada işe yaradı
birde banyo yaptirmadan Birgün önce hakiki zeytin yağıyla sortina karnına ayaklarina bacağın yani kafadan aşağı hoş ben komple her yerine yapiyorum koku için diyorum belki istemezseniz ama bebek için çok iyi oluyor kemikleri ve gelişimi için iyi oluyor bir gün bu yağla beklesin emin olun çok daha sağlıklı rahat bir bebeginiz olur insaallah
Onları nasıl kullanıcaz peki demleyerekmi

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim sütum de kesildi zaten hiç emmedi sütum geç gelince şişe verdim sonra kendimi hiç almadı 1 hafta anca emdi şimdi sütümu sagip olanı şişe ile veriyorum çok zorlanıyorum pisikolojikmen de zor durumdayım herkes sütün var mı emziriyormusun dedikçe dahada çok yıprandım kendimi yetemiyorum iyi bı annemiyim diye sorgular hale geldim
Böyle meraklı kişilere sinir oluyorum sana ne diyeceksin canım sesini keserler

Benim sütum de kesildi zaten hiç emmedi sütum geç gelince şişe verdim sonra kendimi hiç almadı 1 hafta anca emdi şimdi sütümu sagip olanı şişe ile veriyorum çok zorlanıyorum pisikolojikmen de zor durumdayım herkes sütün var mı emziriyormusun dedikçe dahada çok yıprandım kendimi yetemiyorum iyi bı annemiyim diye sorgular hale geldim
Bende aynı durumdayım. Hep mamaya geç çocuk hiç kilo almamış açlıkdan ölüyor dediler mamaya geçdim durum aynı ama yine kilo almamış ama sonuç meme istemiyor sütüm azaldı 😏

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Ya hepinize çok teşekkür ederim paylaştığınız için. Benim oğlum gündüz 3 saat uyuyup sonra gaz sebebiyle bi aglamaya sızlamaya basliyo gece yarısına kadar sürüyo gecede 3 saat uyuyup bi uyaniyo öğlene kadar agliyo daha 28 günlük anca oldu ama uyku nedir bilmiyo bu hep böylemi olcak yalnız bakıyorum belim sırtım agriyo hoplatmaktan bi dakika duramiyorum :/
Bende aynı böyleydim ama çok şükür 3 aylık olunca kendi gazını çıkartmaya başlayınca o halleri geçti gece uykusu yine yok ama en azından saatlerce ağlaması geçti şimdi 4 aylık

Böyle meraklı kişilere sinir oluyorum sana ne diyeceksin canım sesini keserler
Aynen canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende aynı durumdayım. Hep mamaya geç çocuk hiç kilo almamış açlıkdan ölüyor dediler mamaya geçdim durum aynı ama yine kilo almamış ama sonuç meme istemiyor sütüm azaldı 😏
Hayırlısı canım seninki nekadarlik benimki 4 hafta olcak

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 26 gün oldu doğum yapalı hamileyken de gündüz hareket etmez gece ederdi doğdu gece hiç uyumuyor gece 2 veya 3 te bı uyaniyor sabit sabah 7 ye kadar dolaniyoruz sallıyorum sersem gibi kalıyorum kendim de 7 de uyuyor hergun aynı sonra sabah 10 da bı uyaniyor 2 de bı uyaniyor 5 te bı uyaniyor yani gündüz akşam hep uyuyor acıkınca uyaniyor ama gece hiç uyumuyoruz yarım saat bile uyumuyor inşallah 40 çıkınca düzene girer uyku
Aynı bnm prensesde öyle hiç uyumuyor gece beşiği sallamayi birakinca başlıyor aglamya kıyameti koparıyor gündüzde çok az uyuyor hoplatıyor tek başıma bakıyorum birde ev işi yemek derken uykusuzluk derken hasta olmaktan korkuyorum valla 21 gün olduk

Aynı bnm prensesde öyle hiç uyumuyor gece beşiği sallamayi birakinca başlıyor aglamya kıyameti koparıyor gündüzde çok az uyuyor hoplatıyor tek başıma bakıyorum birde ev işi yemek derken uykusuzluk derken hasta olmaktan korkuyorum valla 21 gün olduk
Canım bu gece gene uyandı ağlaya ağlaya sallıyorum ağlıyor durmuyor o ağlıyor ben ağlıyorum gece 4.5 kadar ağladı mama verdim sonra int okumuştum elektrikli süpürge sesi açtım çocuk sustu şaştım kaldım valla sonra 5 gibi uyudu 9 a kadar uyudu bide sen dene canım belki seninkinin de dikkatini çeker susar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende aynı bende tek bakıyorum bide ilk tecrubesizlik var eşim de sabah işe gidiyor akşam geliyor gece de sabah işe gidicek diye çocukla ayrı odadayim napcaz bilmiyom böyle inşallah 40. Dan sonra düzelir

Tüm sayfalar yüklendi.