Pandemi doqum yapan anneler 💝

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Pandemi doqum yapan anneler 💝 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,624 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pandemi doqum yapan anneler 💝
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Doqum çantamı şimdi hazırlıyorum. Mantıken maskede koydunuzmu cantaniza koymamız qerekiyormu hataneden weriyorlar mı.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Koy canım hatta dogum sancısı cekerken bile tak nefes almakta zorlanırsan indir cenene ama cıkarma ben oyle yaptım yapmayan tanıdıklar da dogum dan sonra korona oldu

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Koy canım hatta dogum sancısı cekerken bile tak nefes almakta zorlanırsan indir cenene ama cıkarma ben oyle yaptım yapmayan tanıdıklar da dogum dan sonra korona oldu
Doquma qirmeden test felan yapmiyorlarmiki cowidli cowidsz qelisi quzel mi doqum yapılıyor. Ozman çok riskli bi durum artık doqum yapmakta😖 çok teşekkür ederim öyle yapayim ama eminim dayanilmaz maske takmaya. İlk doqumumda kafama hastane bandanasi takilmsti sıkıntı basmasndan aqridan sancidan sanki tek derdim oymuş qibi kafamdan cikarip atmistim öyle bi daralti basmsti. Maskede büyük ihtimal öyle olcak ama cikarmamaya direncem artık 😑

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Doquma qirmeden test felan yapmiyorlarmiki cowidli cowidsz qelisi quzel mi doqum yapılıyor. Ozman çok riskli bi durum artık doqum yapmakta😖 çok teşekkür ederim öyle yapayim ama eminim dayanilmaz maske takmaya. İlk doqumumda kafama hastane bandanasi takilmsti sıkıntı basmasndan aqridan sancidan sanki tek derdim oymuş qibi kafamdan cikarip atmistim öyle bi daralti basmsti. Maskede büyük ihtimal öyle olcak ama cikarmamaya direncem artık 😑
Cnm sancının ne zaman geleceği belli olmuyo sezeryanlar da bi gün önceden test yapıp ona göre yapıyolar ama normalin ne zaman olacağı muamma sadece maske degil kendin için kolonya dezenfektan ıslak mendil de ayrı bırak ben öyle yaptım

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Doqum çantamı şimdi hazırlıyorum. Mantıken maskede koydunuzmu cantaniza koymamız qerekiyormu hataneden weriyorlar mı.
İki hafta önce doğum yapmış birisi olarak ben cvp veriyim😃😃 yanınıza alın ordan veriyorlar ama yinede alın muayene için geldiklerinde hemen maskenizi takın diyorlar hatta doğuma girmeden uyarıyor lar arkadaşlar sağlık çalışanları gelince maskenizi takın diyorlar bilgilendirmek istedim 🤗😘 hayırlı sağlıklı doğumlar inşallah 🤲☺️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneden veriyorlar canım sancı sırasında yatıp kalkarken birkaç kez düşürdüm ben getirip geliyorlardı hep
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğumhaneye çıkmadan pcr testi yapılıyor herkese canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar