Sorum var Perinatoloji bölümü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burçe🌼 tarafından oluşturulan Perinatoloji bölümü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,859 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Perinatoloji bölümü
Konbuyu başlatan Burçe🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu bölüme gidenler bilgi verebilir mi.doktorum bu bölüme mutlaka görün dedi.istanbul Küçükçekmece de nerde var
Kuzum perinatoloji anne ve bebek sağlığıyla ilgilenir hamilelik sırasındaki risklere karşı gerekli önlemleri alarak doğumun sağlıklı şekilde gerçekleşmesini amaçlar perinatoloji uzmanı perinatoloji bölümü olan hastanelerde çalışır riskli gebeliklerin takip ve tedavilerini yapan bölümdür

Fadik

Kayıtlı Üye
rank
Benim de bebeğimin midesini büyük görmüşlerdi perinatolojiye gönderdi ama öncelikle doktora muane olmalısın o seni perinatolojiye yönlendiriyor her hastanede yokmuş galiba ben Zeynep kamile gitmiştim çok geçmiş olsun inşallah birşey çıkmaz

Gül 🌹

Kayıtlı Üye
rank
Riskli birşey mi gordude gönderdi cnm. Benide devletteki kadindogum doktoru yönlendirdi perinatolojiye, o kayıt açıyor yeşil alan mi ne o şekilde MHRS uzerinden bolgendeki perinatoloji hangi hastanede var görüp randevu alabiliyorsun. Diğer türlü direk randevu alamiyorsun. İnsaAllah bulursun..

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bu bölüme gidenler bilgi verebilir mi.doktorum bu bölüme mutlaka görün dedi.istanbul Küçükçekmece de nerde var
Benim de ilk gebelik doktorum hem ikili taramada hem de detaylı da oraya yönlendirdi korkulacak bir şey yok canım oraya gönderme sebebi illa sıkıntı gördüğü için değil perinatoglar normal kadın doğum ve radyologlara göre daha bilgili ve aletleri daha gelişmiş ondan dolayı oraya gönderiyorlar. İşlerinde baya uzman oldukları için doktorlar oraya yönlendiriyor korkma bende hiç bir sıkıntı olmadığı halde oraya gittim...
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktoruna git canım ilk perinatolijiye yönlendirsin seni diğer türlü bulamazsın çünkü doktorunun yönlendirmesi lazım yada doktorunun tanıdığı bir yer varsa oraya gönderir. Benim doktorum bizzat kendi yönlendirdi ..

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Çok zor randevu alınan bir bölüm çünkü dışarıda özelde ücretli yapılan detaylı ultrason u bile bu bölüm ücretsiz yapıyor. Bazı hastanelerde özellikle prof. Dr olan hemen yan odası perinatoloji oluyor. Riskli ise randevu ile uğraşmadan deftere göre gün veriyorlar. Örneğin Sarıyer Hamidiye Etfal Hastanesi'nde öyle. Prof.dr.Alev hanım riskli gördüğü gebeleri orada muayene ediyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar