Plesenta previa olup kanama gecirenler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elvan tarafından oluşturulan Plesenta previa olup kanama gecirenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 670 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plesenta previa olup kanama gecirenler
Konbuyu başlatan Elvan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ipek2021

Elvan

Kayıtlı Üye
rank
32 haftalik hamileyim plesenta previa marjinal Yani bebegin esi asagida dogum yolunu tam kapatmamis doktor kesin sezaryen diyor bu sekilde dogum yapan var mi ya da hamilelikte kanama geciren

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Ablam 12 haftalikken yasadi bunu sürekli kanamasi oldu neredeyse 2 haftada bir hastaneye yatisi yapıldı baya zorlu geçti süreci erken doğum olmadi şükür sezeryanla 38.haftada aldılar. Sezeryan şart demisti doktor böyle durumlar için.32.haftadasin cok şükür bol bol dinlen istirahat et sağlıkla kucağına al inşallah

Elvan

Kayıtlı Üye
rank
Ablam 12 haftalikken yasadi bunu sürekli kanamasi oldu neredeyse 2 haftada bir hastaneye yatisi yapıldı baya zorlu geçti süreci erken doğum olmadi şükür sezeryanla 38.haftada aldılar. Sezeryan şart demisti doktor böyle durumlar için.32.haftadasin cok şükür bol bol dinlen istirahat et sağlıkla kucağına al inşallah
Sezaryeni nasil gecti peki kanamasi cok oldumu. Ben asiri dikkat ederek en fazla 30 haftayi gordum somra kanamam oldu 4 gun hastanede yattim ailemin yanina geldim 19 haftayken bir tabak dahi kaldirmadim su anda da full yatak istiharati ile geciyor insallah ben de 38 i gorurum Tesekkurler cevap icin allah size ablaniza yigeninize saglik versin insallah

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Oda sizin gibi yemeğini bile biz yaptık sadece lavabo ihtiyaçları için kalkti ayağa. Sezeryani da iyi gecti kanamasi da normaldi 1 hafta olmadan ayağa kalkti. İnşallah bebeğini zamanında kucağına alırsın erken doğumu bizzat bilen biriyim aynı duayı kendim içinde ediyorum 😊

Tüm sayfalar yüklendi.