Plesentanin aşağıda olmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yazgülü(semra) tarafından oluşturulan Plesentanin aşağıda olmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,560 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plesentanin aşağıda olmasi
Konbuyu başlatan Yazgülü(semra)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar bugün doktora gittim plesenta rahim ağzını kapatmış 24 haftadayiz heran kanaman olabilir normal doğumda böyle devam ederse olmaz dedi bu durumu yaşayaniniz varmı internetten araştırdım biraz şuan çok kötüyüm 😥
Benimde plasenta rahim ağzını kapatıyo 21 haftamdayım rahim ağzı kısalığı da var bende Allah hepimizin yardımcısı olsun 🤲

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide öyleymiş ultrason söylemedi canı çıkasıca.
Palasenta bebekden önce ayrılmışdı kan yığılıb kalmış avil sezeryana aldılar beni 39 haftalık
Çok geçmiş olsun şimdi nasılsınız bebeğinizi sağlıkla büyütmeyi nasip etsin Allahım 🙏🙏
24 haftalık iken aşağıda demişlerdi şuan 39+1 günlük
Allahim kolay şekilde sağlıkla kurtulmanızı nasip etsin ikinizede sorun hala devam ediyor mu sezeryan mi olacaksınız az kalmış masallah tamamına erdirsin Allahım 🙏🙏
Benimde plasenta rahim ağzını kapatıyo 21 haftamdayım rahim ağzı kısalığı da var bende Allah hepimizin yardımcısı olsun 🤲
Amin korktugumuza ugratmasin ama senin dönme ihtimali çok yüksek doktor dedi 24 haftaya kadar donmeliydi benim 24 inşallah senin de aynı durumda olanlarda döner bir sorun yaşamayiz

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun şimdi nasılsınız bebeğinizi sağlıkla büyütmeyi nasip etsin Allahım 🙏🙏

Allahim kolay şekilde sağlıkla kurtulmanızı nasip etsin ikinizede sorun hala devam ediyor mu sezeryan mi olacaksınız az kalmış masallah tamamına erdirsin Allahım 🙏🙏

Amin korktugumuza ugratmasin ama senin dönme ihtimali çok yüksek doktor dedi 24 haftaya kadar donmeliydi benim 24 inşallah senin de aynı durumda olanlarda döner bir sorun yaşamayiz
Yok canım benimki 5-6 gün sonra kendiliğinden yukarı çıkmış şuan bir aksilik olmazsa normal doğum inşallah seninki de yukarı cikar

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank

23 te randevum var bakalın ne diyecek doktor

B

Bus01ra

Guest
Slm kızlar bugün doktora gittim plesenta rahim ağzını kapatmış 24 haftadayiz heran kanaman olabilir normal doğumda böyle devam ederse olmaz dedi bu durumu yaşayaniniz varmı internetten araştırdım biraz şuan çok kötüyüm 😥
Bence başka bı doktora daha git derim 16 haftalıkken bende gittim banada aynı şeyi dedi emin olmak için başka bı doktora daha gittim hiçte söylediği gibi değildi normal doğum bile yapabilirsin demişti çok şükür de ne kanamam oldu nede bı sorun çok geçmiş olsun dikkat et

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Hayirli haber almanı nasip etsin cnm bizede yazarmisin🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayirli haber almanı nasip etsin cnm bizede yazarmisin
Bence başka bı doktora daha git derim 16 haftalıkken bende gittim banada aynı şeyi dedi emin olmak için başka bı doktora daha gittim hiçte söylediği gibi değildi normal doğum bile yapabilirsin demişti çok şükür de ne kanamam oldu nede bı sorun çok geçmiş olsun dikkat et
Allahım sizede sağlıkla bebeğinize kavuşmayı nasip etsin teşekkür ederim evet gideceğim pazartesi 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar başka doktora gittim dün plesenta uzaklığı normal bir sıkıntı yok dedi iki farklı doktor iki farklı bilgi acaba duzelmismidir 🤔

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar