Polikistik over

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Polikistik over başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,659 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Polikistik over
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar pco yani polikistik over gebe kalmaya engel dedi doktorum.diger doktor da engel değil ama gebe kalman gecikir dedi.ben pco ne demek dedim yumurtaların büyümeyip veya catlamayip kis oluşturması dedi.iki defa klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum ilkinde sonuç olumsuz oldu bunda inşallah olumlu olur.ama yumurtam klomen ile büyüyor doktor tedaviye yanıt verdi dedi.yumurtam büyüyor adetim düzenli ama polikistik over var tiroitlerim yüksek insilin direncim yüksek.zaten pco olanlarda tiroit ve insilin yuksek olur dedi.insilun ve tiroit çok yüksek değil dedi.25 mg ilaç yazdı.ve vitamin ilaçları yazdı.insallah bu ay olumlu sonuç olur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar pco yani polikistik over gebe kalmaya engel dedi doktorum.diger doktor da engel değil ama gebe kalman gecikir dedi.ben pco ne demek dedim yumurtaların büyümeyip veya catlamayip kis oluşturması dedi.iki defa klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum ilkinde sonuç olumsuz oldu bunda inşallah olumlu olur.ama yumurtam klomen ile büyüyor doktor tedaviye yanıt verdi dedi.yumurtam büyüyor adetim düzenli ama polikistik over var tiroitlerim yüksek insilin direncim yüksek.zaten pco olanlarda tiroit ve insilin yuksek olur dedi.insilun ve tiroit çok yüksek değil dedi.25 mg ilaç yazdı.ve vitamin ilaçları yazdı.insallah bu ay olumlu sonuç olur
İnşallah canım benim bak sen ne gzuel bir kere gebe kaldın kendiliğinden o yüzden endişe etme bir kere olan bir daha olur benim kuzenim 10 yıldır deniyor onda da pco var ama hiç bir tedaviye yanıt vermedi tüp bebege bile 🥺🥺o klomen ile adet görüyor onu kullanmasa adet Dahı göremiyor. Şanslısın o yüzden stres yapma rabbim vereceği zamanı iyi bilir Allah'ım hayırlısı ne zaman ise o zaman sağlıklı bit bebiş nasip etsin inşallah 🤲🏻. hayırlısı haberlerini bekliyorum kuzum

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım benim bak sen ne gzuel bir kere gebe kaldın kendiliğinden o yüzden endişe etme bir kere olan bir daha olur benim kuzenim 10 yıldır deniyor onda da pco var ama hiç bir tedaviye yanıt vermedi tüp bebege bile 🥺🥺o klomen ile adet görüyor onu kullanmasa adet Dahı göremiyor. Şanslısın o yüzden stres yapma rabbim vereceği zamanı iyi bilir Allah'ım hayırlısı ne zaman ise o zaman sağlıklı bit bebiş nasip etsin inşallah 🤲🏻. hayırlısı haberlerini bekliyorum kuzum
Bu mesajın beni o kadar mutlu etti ki anlatamam.icimi kipir kıpır ettin.Rabbim razı olsun.seni evladından ailenden ayırmasın.onceki gebeligim 5 haftalıkti boş gebelikmis o da hamilelikten sayiliyor mu

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Düzenli beslen pco da bu çok önemli o kistleri giderici bişi vermedi mi lisede benim vardı Diana diye ilaç vermişti sonra ultrason da baktı atmışım bir daha da pco olmadim gerçi rahimde olan var geçici olan var bazı pco kar ömür boyu geçici değil benimki geçici idi iyi bir doktora görün pco olup çocuğu olan çok kişi var birazda psikolojik olarak kendini hazırla kafana çocuk çocuk diye takarsan olmaz bu iş oluruna bırak o zaman kendiliğinden olur

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Düzenli beslen pco da bu çok önemli o kistleri giderici bişi vermedi mi lisede benim vardı Diana diye ilaç vermişti sonra ultrason da baktı atmışım bir daha da pco olmadim gerçi rahimde olan var geçici olan var bazı pco kar ömür boyu geçici değil benimki geçici idi iyi bir doktora görün pco olup çocuğu olan çok kişi var birazda psikolojik olarak kendini hazırla kafana çocuk çocuk diye takarsan olmaz bu iş oluruna bırak o zaman kendiliğinden olur
Pco nun ilacı yokmuş ki doktorlar öyle dedi.zaten benimkiler çok sayıda varmış ama çok küçük minicik dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Meyve sebze hiç yemiyordum belki ondandir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bu mesajın beni o kadar mutlu etti ki anlatamam.icimi kipir kıpır ettin.Rabbim razı olsun.seni evladından ailenden ayırmasın.onceki gebeligim 5 haftalıkti boş gebelikmis o da hamilelikten sayiliyor mu
Tabi ki sayılıyor canım bu yumurtlamanın iyi olduğuna işaret kafana asla takma.seneen de razı olsun canım rabbim inşallah 🤲🏻

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım inşallah 🤲🏻
Stres yapmamak elde mi kaynanamgil eşimin yaptirdigi köydeki evi kaynima verdi pazar günü düğün oldu gelin inerken kaynanam altın taktı.kayinbabamda şu ev senin dedi.esim dinine çok düşkün hiç seslenmedi tavrını koydu düğün biter bitmez gelin yola cikmadan biz eve geldik.esimde sinirlendi.dunya onların olsun ahiret bizim dedi eşim.ama yinede ben üzüldüm böyle olmasına bana gelince yalandan sahteden bilezik takiyorlardi buna gelince herşey yaptılar kız ogretmen benim mesleğim yok sırf mesleğim olmadığı için eşimin ailesi tarafından eziliyorum eşim çok iyi ailesinin nasıl olduğunu biliyor hep benim arkamda ama ailesi bana karşı çok kötü davraniyor ve bunu herkes farketmiz.ister istemez üzülüyorum

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Pco nun ilacı yokmuş ki doktorlar öyle dedi.zaten benimkiler çok sayıda varmış ama çok küçük minicik dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Meyve sebze hiç yemiyordum belki ondandir
Kim demiş ilacı yok diye benimki nasıl gitti o zaman bence sen anlayan bı doktora görün canım o kistler vücuttan atılıyor ha tekrarlıyor zamanla o ayrı bişey ona da sen dikkat edecen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar