Polikistik over

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Polikistik over başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,614 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Polikistik over
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

bir melek annesi 🧚

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar pco yani polikistik over gebe kalmaya engel dedi doktorum.diger doktor da engel değil ama gebe kalman gecikir dedi.ben pco ne demek dedim yumurtaların büyümeyip veya catlamayip kis oluşturması dedi.iki defa klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum ilkinde sonuç olumsuz oldu bunda inşallah olumlu olur.ama yumurtam klomen ile büyüyor doktor tedaviye yanıt verdi dedi.yumurtam büyüyor adetim düzenli ama polikistik over var tiroitlerim yüksek insilin direncim yüksek.zaten pco olanlarda tiroit ve insilin yuksek olur dedi.insilun ve tiroit çok yüksek değil dedi.25 mg ilaç yazdı.ve vitamin ilaçları yazdı.insallah bu ay olumlu sonuç olur
Seninle aynı durumdaydım insülin direncim yüksek tiroitim yüksek sınırda ve polikistik overim vardı ve bu bir nevi doğal korunma yöntemi gibi bir şeydi ve sonrasında sürpriz bir şekilde kendiliğinden hamile kaldım yani hiçbir şekilde engel değil sadece uzatıyor süreyi

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Bu olay lisede olmuştu şu an 32yasindayim klomeni iki ay kullandım ikinci ayında hamile kaldım

Seninle aynı durumdaydım insülin direncim yüksek tiroitim yüksek sınırda ve polikistik overim vardı ve bu bir nevi doğal korunma yöntemi gibi bir şeydi ve sonrasında sürpriz bir şekilde kendiliğinden hamile kaldım yani hiçbir şekilde engel değil sadece uzatıyor süreyi
Aynıyız seninle özelden birkaç birşey sorabilir miyim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar