Polikistik over

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Polikistik over başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,622 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Polikistik over
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Kibo

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar pco yani polikistik over gebe kalmaya engel dedi doktorum.diger doktor da engel değil ama gebe kalman gecikir dedi.ben pco ne demek dedim yumurtaların büyümeyip veya catlamayip kis oluşturması dedi.iki defa klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum ilkinde sonuç olumsuz oldu bunda inşallah olumlu olur.ama yumurtam klomen ile büyüyor doktor tedaviye yanıt verdi dedi.yumurtam büyüyor adetim düzenli ama polikistik over var tiroitlerim yüksek insilin direncim yüksek.zaten pco olanlarda tiroit ve insilin yuksek olur dedi.insilun ve tiroit çok yüksek değil dedi.25 mg ilaç yazdı.ve vitamin ilaçları yazdı.insallah bu ay olumlu sonuç olur
Öncelikle hayırlı geceler canım benimde vardı bir senden fazla dupaston diye bı ilaç var onu kullandım bide yanıda vitavin miyafol kullandım benimki dogustanmis aşılama fln oluncakti sonra adetim düzeldi iki üç ay sonra hamile kaldım sonra düştü tabi ama ondan değil kan uyuşmazligından sonra bir ay geçmeden yani adet olmadan tekrardan hamile kaldım çok şükür şimdi oğlum olucak Allah'ın izniyle Allah'tan ümidini bozma hep dua et ve iyi bı doktor bul nasıl ilacı yokmus gayette var kafanada bişi takma oda çok önemli Allah bı an önce verir bütün istiyenlere inşallah hakkında hayırlısi olsun🤗🤗

Canım bi kere hamile kaldın eminim bidaha olacak canını sıkma. Rabbim sağ salim eli ayağı düzgün hayırlı evlat nasip etsin inşallah
Kizlar pco yani polikistik over gebe kalmaya engel dedi doktorum.diger doktor da engel değil ama gebe kalman gecikir dedi.ben pco ne demek dedim yumurtaların büyümeyip veya catlamayip kis oluşturması dedi.iki defa klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum ilkinde sonuç olumsuz oldu bunda inşallah olumlu olur.ama yumurtam klomen ile büyüyor doktor tedaviye yanıt verdi dedi.yumurtam büyüyor adetim düzenli ama polikistik over var tiroitlerim yüksek insilin direncim yüksek.zaten pco olanlarda tiroit ve insilin yuksek olur dedi.insilun ve tiroit çok yüksek değil dedi.25 mg ilaç yazdı.ve vitamin ilaçları yazdı.insallah bu ay olumlu sonuç olur

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Canım moralini bozma bende pcosluyum hamile kalmaya engel ama tedavisi olmayan bişey değil tedaviye cevap olasılığı da Yüksek ben Şuan 3. Ye hamileyim sadece birinde iğne hap kullandım diğerleri kendiliğinden oldu hatta yumurtalar uyarıldığında iğneyle çatladıpında birden fazla çatlarsa çoğul gebelik bile olabiliyor Allah gönlünden geçeni nasip etsin inşallah🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok haklısın.cok dua ediyorum Rabbim bir mucize ver aramayın mülakatı geçeyim.bu ay hamilelik olsun annemin babamın kardeşlerimin eşimin eşimin ailesinin yüzünü güldüreyim herkes sevinsin.tabi bende çok sevinecem
İnşallah sen kalbini temiz tut Allah’a bırak canım

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Canım moralini bozma bende pcosluyum hamile kalmaya engel ama tedavisi olmayan bişey değil tedaviye cevap olasılığı da Yüksek ben Şuan 3. Ye hamileyim sadece birinde iğne hap kullandım diğerleri kendiliğinden oldu hatta yumurtalar uyarıldığında iğneyle çatladıpında birden fazla çatlarsa çoğul gebelik bile olabiliyor Allah gönlünden geçeni nasip etsin inşallah🤲

İnşallah sen kalbini temiz tut Allah’a bırak canım
Peki kaç ay tedavi gördünüz yumurtalıkların büyüyor muydu

Benim ablamın kızındada var çocuk ićin tedavi görüyor ama olumlu sonuç alamıyor adet olmuyor ilaç kullanmasa rabbim en güzelini nasip etsin inşallah sana ve çocuk isteyen herkese inşallah
Amin.o zaman benim avantajim adetim düzenli olması değil mi

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Sizinki de mi polikistik over normal kıs giidyor da pco yu bilmiyorum
Evet pco idim doktorum tüylenme olabilir dedi bel ve çevresi en çok kilo alan yerdir bu hastalıkta dedi dikkat et dedi zamanında böyle demişti sonra Diana miydi Diane miydi neydi öyle bir ilaç kullandım hepsi gitti kistlerin minik minik bir sürü vardı çok şükür şimdi öyle derdim kalmadi

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Evet pco idim doktorum tüylenme olabilir dedi bel ve çevresi en çok kilo alan yerdir bu hastalıkta dedi dikkat et dedi zamanında böyle demişti sonra Diana miydi Diane miydi neydi öyle bir ilaç kullandım hepsi gitti kistlerin minik minik bir sürü vardı çok şükür şimdi öyle derdim kalmadi
bana öyle birşey yazmadı çok küçük ve birçok dedi ama ağrı sızı yok adetim düzenli siz ne zaman süre gebe kaldıniz

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
bana öyle birşey yazmadı çok küçük ve birçok dedi ama ağrı sızı yok adetim düzenli siz ne zaman süre gebe kaldıniz
Kuzum bunun için başka doktorami gitsem herkez ilacı var demişler burada merak ettim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar