Prilam ilacı ve mide bulantısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bu22 tarafından oluşturulan Prilam ilacı ve mide bulantısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,385 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Prilam ilacı ve mide bulantısı
Konbuyu başlatan Bu22
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eylemblsk

Bu22

Kayıtlı Üye
rank
15 haftama bugün girdim prilam ilacimida içiyorum halen kusuyorum icmesemde kusuyorum artık çok yoruldum zaten kusmaktan çok korkuyorum çok kasıyorum kendimi doktorlar deseniz konusturmuyo bile soru bile soramiyosunuz sabah aç karnına içiyorum ilacı benim gibi olan varmı veya bu olay ne zaman gecicek :(

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bnce ilacı aç karnına içme miden bulandıkça iç ilk başta karnını doyur sonra meyve ye ya da soda iç dinlen aç karnına ilaç kusmanı kesmez tamamen artırır bnce

Bu22

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben her ikisindede çok kustum hiçbir ilaçta yaramadi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet maalesef

Valla ben her ikisindede çok kustum hiçbir ilaçta yaramadî 🤦‍♀️
Evet maalesef daha yeni acilden geldim prilam bulantı yapmaz denildi bide covid testi yapıldı yoksa kontrol etmediler

Bu22

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canim

Bnce ilacı aç karnına içme miden bulandıkça iç ilk başta karnını doyur sonra meyve ye ya da soda iç dinlen aç karnına ilaç kusmanı kesmez tamamen artırır bnce
Ahh bilmiyorum ne yapacagmi :(

Valla ben her ikisindede çok kustum hiçbir ilaçta yaramadî 🤦‍♀️
Evet yaramiyo acilden geldim bugün prilam ilacı mide bulandirmazmis bide covid testi yapmadan muayene bile etmediler riskli bölümde muayene oldm hamilelik belirtilerindede covidden suphelendiler ya daha bisey diyemem

Son düzenleme:
P

Purpletulip

Guest
15 haftama bugün girdim prilam ilacimida içiyorum halen kusuyorum icmesemde kusuyorum artık çok yoruldum zaten kusmaktan çok korkuyorum çok kasıyorum kendimi doktorlar deseniz konusturmuyo bile soru bile soramiyosunuz sabah aç karnına içiyorum ilacı benim gibi olan varmı veya bu olay ne zaman gecicek :(
Evet bende çok kötüydüm ne yesem içsem geri çıkıyordu sürekli hastanelikte oluyordum prilam dr kullandım ama geçmiyordu ona rağmen kusma ve bulantılar devam ediyordu. Hastane ve doktor değiştirdim bu doktor baya yardımcı oldu ve bana başka bi ilaç verdi onun sayesinde kendime geldim çok şükür yemek falanda yemeye başladım ve şuan 25 haftalık..

Kocayekspr

Kayıtlı Üye
rank
Prilami ben de kullanıyorum çok bulantım vardı doktorum yemekten bir saat önce al demişti faydası olmamıştı meğerse o ilacın etkisi hemen olmuyormuş sonra başka doktora da sordum yatmadan 2 tane al sabah uyanınca da bir tane al dediler zaten prospektusunde de öyle yazıyor çok şükür o şekilde aldığım zaman faydasını gördüm bir de öyle denemenizi tavsiye ederim

P

Pln23

Guest
Bende prilam ile başladım fakat hiç geçmedigini söylediğimde doktorum zofer 4mg kullanmamı şöyle onunla en azından biraz daha baskilansa da en azından birşeyler yiyip icebilmek arada mide bulantılarım devam etse de eskisi kadar kusmuyorum 😔 sizlerde doktorunuza danışarak kullanabilirliginizi sorgulayın 😉💕

E

Ekaya

Guest
Bende kullanıyorum önceki gebeliğim de de kullanmadığım ilaç kalmadı fitil yazdı en son zorda kalınca aldım. Benimki oncekinde 5.aya kadar sürdü herkeste fark ediyor maalesef bunda ne kadar sürecek bakal

Tüm sayfalar yüklendi.