Sorum var Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim

• Konbuyu başlatan Sona
  • Toplam 133 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,422 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kuşum nasilsin sen napiyorsun
Çok şükür balım iyiyim ağırlasmaya başladım zorlanıyorum eskisi gibi değilim.sanki zaten biliyorsun şeker de çıktı gebeliğe bağlı onunla mücadele ediyorum arada kaçamak oluyor tabi.. 😁 sen nasılsın seninde müjdeli haberini alsaydık en kısa zamanda 🤲🏻

Arzukzl97

Kayıtlı Üye
rank
Qizlar ginder tesdi aldim qirmizi olursa qiz mavi olursa erkek cikmali bendede qirmizi cikdi evde iki qizim var ginder yanilma olurmu acaba 😭😭😭bana yardim edin cök üzgünümbnce
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Qizlar ginder tesdi aldim qirmizi olursa qiz mavi olursa erkek cikmali bendede qirmizi cikdi evde iki qizim var ginder yanilma olurmu acaba 😭😭😭bana yardim edin cök üzgünüm
Bnce öle düşünme qünahtr bnm de iki kızm war şükür diyorm olmayanlar napsn allah alıwerir hepsini sndn bak bnm babm oqln olsn die uqraşms hepimz kızız 4 kz kardesm war rabbmden hayırlısını dile neyse kabulmde bn öle diyorm rabbm bna böle nasip etmş şükrediyorm yani

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Anlamıyorum acaba esi mi erkek istiyor hangi çagda yasiyoruz kiz erkek olacak diye birsey mi var rabbim bilir kocasi olacak kisi kesin erkek istiyordur bence durum onu gösteriyor
Kafamda deli sorular benimde. Erkek olsa bu düşüncelerden sonra hayırlı evlat olur mu acaba ? İnsan düşünmeden edemiyor. Kız erkek ne farkeder evlat bu yahu. Hangi cagdayiz gerçekten . Çevrede de bu tarz düşünen insan topluluğundan uzak durmak lazım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah bildigi gibi yapsinn kimbilir neler diyorlardir soylari batsin onlarin vicdansizlar pislikler
Soy yuruteyim sevdasından soyu rezil eden ne evlatlar gördük. Hâlâ bunun farkına varmıyor ya bu insanlar pess

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Allah bildigi gibi yapsinn kimbilir neler diyorlardir soylari batsin onlarin vicdansizlar pislikler
Benim annemin 4 tane kızı var hiç erkek çocugu yok ama 8 tane erkek torunu var Allahım bize kız çocugu vermedi hep erkek verdi şuan da bile diyorum belki kızdır diye her kotrolde cinsiyetini soruyorum erkek diyorlar ben kıyafet alırken bile kız erkek çocuk göre alıyorum belki kız olur

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Qizlar ginder tesdi aldim qirmizi olursa qiz mavi olursa erkek cikmali bendede qirmizi cikdi evde iki qizim var ginder yanilma olurmu acaba 😭😭😭bana yardim edin cök üzgünüm
Cinsiyet ayirdimi yapan herkez canidir 😡
Kız oldu diye iki kez nasıl kürtaja izin verdin Allah sana emanet bir değil iki can veriyor nasıl kiyabildiniz yazık degilmi kaç kişi çocuğu olsun diye çabalıyor kusura bakma ama bu konularda çok hasasim 🤨 ben bir evladım olsun diye sağlıklı olsun diye ağlardım yatar kalkar dua ederdim hiç bir zaman kız olsun veya erkek olsun diye tuturmadik kaynanan kocan bunu söyledi diye nasıl kiyabildin defolsunlar gitsinler madem öyle erkek istiyolar annesi tarif etsin nasıl erkek olacağını ona göre yapsın 😡 el insaf size verilen cana kıymayın. Çocuk istemeseniz anlarım yanlisjkla gebe kalırsıniz anlarım ama bir cana kıymak mi çok sertim bu konuda

S

Sona

Guest
Mrb canım.anne doğum tarihi
Baba doğum tarihi
Kızların doğum tarihleri
Ve ne zaman düşük kürtaj böyle şeyler olmuşsa onun tarihi
Anne baba yani sizin qan qruplarınız
Yaz buraya bende hesaplayayım.
Canim düşükleri bilmiyorum
Ane 1998.07.20
Baba.1993.11.14