Rahim ağzı açıklığı ve kısalması olan var mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervedmr tarafından oluşturulan Rahim ağzı açıklığı ve kısalması olan var mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,400 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rahim ağzı açıklığı ve kısalması olan var mi?
Konbuyu başlatan Mervedmr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Fatos255206

Kayıtlı Üye
rank
18 haftadan beri serklajliyim 35+2 yim doğum için gün sayıyorum bol bol su için enfeksiyon kapmayin yeter Allahın izniyle

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben geçen hafta aktif kasilmalarla sancılar la hastaneye yattım rahim ağzı uzunluğu 26 mm rahimde yumuşama ve 1 cm acilmam varmıs böyle olan var mı ? 27. Haftada yattık 28 de çıktık şuan 28+3 böyle olup zamanında doğuran yada en azindan 30a kadar dayanabilen var mı ?
Benimde 16t5 de rahim ağzı kısalığı cikdi progestan kullanıyorum fitil olarak erken doğumu önlemek için şuan 17t6 inşallah düzelir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benimde 16t5 de rahim ağzı kısalığı cikdi progestan kullanıyorum fitil olarak erken doğumu önlemek için şuan 17t6 inşallah düzelir
Ya canım bir şey soracam bu rahim ağzı kısalığı teşhisi nasıl konuluyor doktor kendi kontrol amaçlı mi bakıyor yoksa herhangi bir şikayet üzerine mi bakıyor

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ya canım bir şey soracam bu rahim ağzı kısalığı teşhisi nasıl konuluyor doktor kendi kontrol amaçlı mi bakıyor yoksa herhangi bir şikayet üzerine mi bakıyor
Benim herhangi bi sikayetim yokdu normal rutin kontrolumde cikdi canım, ultorosanda i tam emin olabilmek için afedersin alttan muane etti çok problemli değil ama tedbir amaçlı kullan dedi

Fatos255206

Kayıtlı Üye
rank
Ben de serklaj olucam.serklaj sonrası zor mu hep yattın mi canım
Hep yatmadım evin içinde dolaştım 29 haftadan sonrada temizliğimi kendim yaptım günlük yarım saat bir saat disarda yürüyüş yaptım ve kilo almamaya dikkat ettim 7 kilo aldım sadece hamilelik süresince bol bolda su içtim enfeksiyon kapmamak çok önemli şükür bu haftalara geldik

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
Benim baştan kanamam olduğu icin progestani hem hap hem fitil olarak kullaniyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim doktorum her gittiğimde kendi bakardi ama kasık ağrım var dedigindede bakiliyormus sanırım ve her doktor bakmiyormus sen kendin sorabilirsin erken doğum riskim var mı diye

Benim doktorum her gittiğimde kendi bakardi ama kasık ağrım var dedigindede bakiliyormus sanırım ve her doktor bakmiyormus sen kendin sorabilirsin erken doğum riskim var mı diye Bakar o zaman

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim baştan kanamam olduğu icin progestani hem hap hem fitil olarak kullaniyorum

Benim doktorum her gittiğimde kendi bakardi ama kasık ağrım var dedigindede bakiliyormus sanırım ve her doktor bakmiyormus sen kendin sorabilirsin erken doğum riskim var mı diye

Benim doktorum her gittiğimde kendi bakardi ama kasık ağrım var dedigindede bakiliyormus sanırım ve her doktor bakmiyormus sen kendin sorabilirsin erken doğum riskim var mı diye Bakar o zaman
Teşekkür ederim canım bende sikintu yoktu doktorum da sanırım ondan hiç bakmadı ileri zamanda ne olur bilinmez tabiki ama yinede erkenden belli oomasi daha iyi

Tüm sayfalar yüklendi.