Rahim ağzı açıklığı ve kısalması olan var mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervedmr tarafından oluşturulan Rahim ağzı açıklığı ve kısalması olan var mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,403 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rahim ağzı açıklığı ve kısalması olan var mi?
Konbuyu başlatan Mervedmr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Ecemmm

Kayıtlı Üye
rank
Aaa çok şaşırdım burda doktor bana 4 cm acilman olursa seni acil sezeryana alicaz dediler daha önce de sezeryanla doğum yaptığım için
Allaha şükür hamilelik o kadar güzel geçti ki bulantı kusma iştahsızlık agri sancı hicbirsey olmadı hatta dogum yaptığım gün suyumun geldiğini farketmedim kan geliyor demişlerdi öyle birsey olmayınca gelen sıvıyı akıntı sandım dogum yapmadan 10 15 dk önce ağrım oldu gittik tam açılma var dediler dogum olsun dikis olsun hepsi 5 dk sürdü ilk gebelikti ve yaşım 19 çok çekerim dedim ama olmadı Allah korkan herkese böyle hamilelik böyle doğum yapmayı nasip etsin inşallah

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Allaha şükür hamilelik o kadar güzel geçti ki bulantı kusma iştahsızlık agri sancı hicbirsey olmadı hatta dogum yaptığım gün suyumun geldiğini farketmedim kan geliyor demişlerdi öyle birsey olmayınca gelen sıvıyı akıntı sandım dogum yapmadan 10 15 dk önce ağrım oldu gittik tam açılma var dediler dogum olsun dikis olsun hepsi 5 dk sürdü ilk gebelikti ve yaşım 19 çok çekerim dedim ama olmadı Allah korkan herkese böyle hamilelik böyle doğum yapmayı nasip etsin inşallah
Maşaallah canım darısı bizlere olsun ♡

Tüm sayfalar yüklendi.