Rahim ağzı kısalığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Rahim ağzı kısalığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,334 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Rahim ağzı kısalığı
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylankosova

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar moralim çok bozuk bugun dokktora gittim, 15haftamda plasenta rahim aģzında olduğunu söylemişti .Bugünde 19haftama girdim rahim ağzı kısalığı oldunu söyledi 50% .Erken doğum riskiymiş sürekli yatmamı söyledi acaba bebeğimi vaktinde doğrabilecekmiyim çok korkuyorum..😞
Kotu düşünme canım benim Allahım korusun miniği bak eline ağır tabak dahi alma çok dikkat etceksin hep yat en azından bebek biraz daha büyüyene kadar. Vala benim bi tanıdık 9 ay boyunca yattı tuvalet dışında kalkmadı abartmıyorum. Allahım hayırlı saatte kucağına versin 🤲

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Kotu düşünme canım benim Allahım korusun miniği bak eline ağır tabak dahi alma çok dikkat etceksin hep yat en azından bebek biraz daha büyüyene kadar. Vala benim bi tanıdık 9 ay boyunca yattı tuvalet dışında kalkmadı abartmıyorum. Allahım hayırlı saatte kucağına versin 🤲
Inşalla canm sağol yatıyorum Allahm inş kavuşturur bebeğime beni ve bûtün hamileleri 🤲😞

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar moralim çok bozuk bugun dokktora gittim, 15haftamda plasenta rahim aģzında olduğunu söylemişti .Bugünde 19haftama girdim rahim ağzı kısalığı oldunu söyledi 50% .Erken doğum riskiymiş sürekli yatmamı söyledi acaba bebeğimi vaktinde doğrabilecekmiyim çok korkuyorum..😞
Korkma cnm dinlen bol agır taşıma ve elimi yukarı kaldırma

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar moralim çok bozuk bugun dokktora gittim, 15haftamda plasenta rahim aģzında olduğunu söylemişti .Bugünde 19haftama girdim rahim ağzı kısalığı oldunu söyledi 50% .Erken doğum riskiymiş sürekli yatmamı söyledi acaba bebeğimi vaktinde doğrabilecekmiyim çok korkuyoru
Geçmiş olsun canımm inşALLAH sağ salim zamanında doğar bebeğin🙏Öncelikle pozitiv ol iyi düşün iyi olucak sonra ise doktorunla dikiş konusunu konuş 50%az bir oran değil uzanarak bi yere varılmaz rahim ağzı suretle kısalıyorsa zaten uzanmak çare değil mutlaka serklaj olman lazım.. Benim ikizlerimden biri 17 haftalıkken rahim ağzı yetmezliğinden düşdü diğer bebeğim 24 haftaya getirdim zar zor hep yatarak sadece tvolete kalkıyordum, 24 haftamda doktorum muayine zamanı yine rahim ağzın kısalmış acil serklaj olmazdan bebeği kaybedeceğimi söyledi çünki bayağı kısalmışdı.. Eve bile burakmadı beni direkt hastaneye yatışımı verdi ve serklaj oldum şimdi dikişlerim çok iyi tutmuş şükürler olsun 28 hafta olduk istirahet ede ede ve en önemlisi strese girmeden iyi düşünerek haftalarıımızı günlerimizi geçiriyoruz... İnşALLAH sende bebeğinde sıkıntısız atlatırsınız bunu da canım duam seninle🙏🙏🙏🙏

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Sağol cnm benim plasenta aşağıda olduğu icin serklaj mümkün değilmiş ,mumkun olsa yaptırmazmıyım cok caresizim 😞

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Sağol cnm benim plasenta aşağıda olduğu icin serklaj mümkün değilmiş ,mumkun olsa yaptırmazmıyım cok caresizim 😞
Canım acaba başka bir Dra mı baş vursan belki daha iyi işini iyi yapan bir doktor bulursan çare bulur.. İnan aynı şeyleri yaşamış biri olarak seni çok iyi anlıyorum vee hep bebeğin ve senin için dua ediyorum RSBBİM korusun ikinizide🙏🙏🙏

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Canım iş güç yapma dendiyse sende kucagına saglıkşa almak istersen yat hep lavabo vesarede ıkınma cok inşallah atlatırsın.

Mlkmlk

Guest
rank
Aynı şeyleri yaşıyoruz . Bende şimdi 15 +5 . Nasılsın şimdi .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar