Rahim ağzı kısalığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Rahim ağzı kısalığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,326 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Rahim ağzı kısalığı
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylankosova

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar moralim çok bozuk bugun dokktora gittim, 15haftamda plasenta rahim aģzında olduğunu söylemişti .Bugünde 19haftama girdim rahim ağzı kısalığı oldunu söyledi 50% .Erken doğum riskiymiş sürekli yatmamı söyledi acaba bebeğimi vaktinde doğrabilecekmiyim çok korkuyorum..😞
Üzülme kuzum dinlen bol inşallah düzelir cnm benim

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ağrım düne kadar fazlaydı hatta kanama da dün oldu en son .. Bana haftaya bakilacak rahim ağzı biraz daha kisalirsa dikis atılabilir .
Dikiş bende cok tehlikeli o yuzden yapmak istemiyorlar plasentam rahim ağzını kapatıyormuş senin bali bi şansın var cnm

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar moralim çok bozuk bugun dokktora gittim, 15haftamda plasenta rahim aģzında olduğunu söylemişti .Bugünde 19haftama girdim rahim ağzı kısalığı oldunu söyledi 50% .Erken doğum riskiymiş sürekli yatmamı söyledi acaba bebeğimi vaktinde doğrabilecekmiyim çok korkuyo

Üzülme kuzum dinlen bol inşallah düzelir cnm benim
Allah yardımcıniz olsun. Şöyle düşünmeyi deneyin çocuğunuzun nasibi varsa dünyada illaki öyle de böyle de gelecek hiçbir şey engel olamayacak gelmesine.

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcıniz olsun. Şöyle düşünmeyi deneyin çocuğunuzun nasibi varsa dünyada illaki öyle de böyle de gelecek hiçbir şey engel olamayacak gelmesine.
Aynen çok haklısınız ,ben elimden geleni yapıyorum Allah büyük hepimizin yardımcısı olur inşalla❤🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar