Sorum var Randuvum vardi bugun gide bildim 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Randuvum vardi bugun gide bildim 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 336 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Randuvum vardi bugun gide bildim 🥰
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Üç cocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba nasilsiniz tallılarım bugun bebeyim yüzünü gördüm minacik burnu vardi nasilda tatli idi cok mutluyum cinsiyet tahmini yapdi doktorum erkek bebek benziyor dedi deyişirmi acaba cinsiyet Allahim dualarimi duydu Allah herkesin gölünece göre versin inşallah iki pernsesimin bir abileri olucak 🥰❤️
Rabbim gonlundekini hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin cnm inşallah

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba nasilsiniz tallılarım bugun bebeyim yüzünü gördüm minacik burnu vardi nasilda tatli idi cok mutluyum cinsiyet tahmini yapdi doktorum erkek bebek benziyor dedi deyişirmi acaba cinsiyet Allahim dualarimi duydu Allah herkesin gölünece göre versin inşallah iki pernsesimin bir abileri olucak 🥰❤️
Oyyy maşallah kuzum maşallah sağ saglim kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah 🙏🤲
Kuzum şuan kaç haftalık aslında cinsiyet olayı çok deyisik son dakka sürpriz yapabiliyor minnoslar ama Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🙏🤲♥️

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy maşallah kuzum maşallah sağ saglim kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah 🙏🤲
Kuzum şuan kaç haftalık aslında cinsiyet olayı çok deyisik son dakka sürpriz yapabiliyor minnoslar ama Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🙏🤲♥️
Cox sagol canm suan 13 +1 haftaliq inşallah canim hep
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kac haftalikda tam beli olurki canm acaba

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba canım rabbim gönlüne göre versin inşallah kaç haftalıksin

Tüm sayfalar yüklendi.