Sorum var Regl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Regl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 944 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Regl
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 12 gün gecikmem var test yaptım az önce negatif çıktı ben de zaten ihtimal vermiyordum ama stres dışında bu kadar gecikmenin başka sebepleri neler internetten baktığımda 4-5 gün kabul edilir ama 10 günü aşan gecikmelerde bi problem olabilir yazıyordu da

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 12 gün gecikmem var test yaptım az önce negatif çıktı ben de zaten ihtimal vermiyordum ama stres dışında bu kadar gecikmenin başka sebepleri neler internetten baktığımda 4-5 gün kabul edilir ama 10 günü aşan gecikmelerde bi problem olabilir yazıyordu da
Doğum sonrası düzensizlik olur ama gebelik şüphesi yoksa duygu durum değişiklikleri hava şartları stres etkili gecikmede 10 güne kadar ama fazlası şüpheli evde yaptığın testte bozukluk olabilir mi hiç kan verdin mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum birde kan verseydin 12 gün uxun bir süre

L

Linakstk

Guest
Canım adet düzensizliği hormon hamılelıge hazırlanıyor diyede olabilir benımde gecikmem oldu 10 gun sonra adet oldum ertesi ay hamıle kaldım zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar