Sorum var Resimli midesi hasas olanlar bakmasın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zynp_dlk35 tarafından oluşturulan Resimli midesi hasas olanlar bakmasın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,563 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Resimli midesi hasas olanlar bakmasın
Konbuyu başlatan zynp_dlk35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba sevgili anneler ve anne olmak isteyenler, foruma sırf bu soruyu sormak icin kayıt oldum bu yüzden lütfen hesabımı görüp de sahte sanmayin, hepinizin değerli görüşüne ihtiyacım var. 27 yaşındayım,6 aylık evliyim ama sevgili eşimle 4.5 senedir tanışığız. Bayramdan önceki çarşamba (sanırım 19nisan) eşimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.(seks yapmadık, sadece sürtündük ve eşim prezervatif takmıştı.) ancak daha sonra penis vajinama doğru kaydı ve klitorisimin oraya doğru baskı uyguladı. İlk başta içime girdi sandım ama girmediğinden eminim. Her neyse daha sonra kontrol ettik ve prezervatif de yırtılmıştı, büyük ihtimalle klitorisime doğru sert bir şekilde baskı uygulayınca yırtıldı ama emin değilim. Regl’im 30 gün sürüyor ve 12 nisanda reglim baslamisti, yani aslında bu olay yasandiginda reglim de yeni bitmisti. Size sorum şu; biz eşimle bu ilişkiyi yaşadıktan sonra 2 gün süreyle (dün ve ondan evvelki gün) hafif kanamam ve açık pembe renk akıntım oldu, vajinamda zaman zaman yanma hissediyorum ve belimde çok hafif agrilar oldu peçete ile temizlik yaptığımda pecetede pıhtı gibi bir şey gördüm, reglim bu sefer 3.-4. Günlerde azalmisti normalde 3 ve 4’te fazla kan akar, acaba o reglinin devamı olarak mı kanamam gerçekleşti yoksa sürtünme ile bir alakası var mı? Sizce gebe kalmis olabilir miyim? Lütfen bilgisi olanlar yazsın teşekkürler
Bu kadar ayrıntıya girmeden anlatsaydin daha iyi olurdu

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Henüz istemiyorum, neden diye soracaklar icin de cevap vereyim. Yaşımdan da tahmin edebileceğiniz üzere henüz yeni mezun olmuş sayılabilecek bir doktorum, kbb bölümünde calisiyorum . Eşim ise yazılım mühendisi olarak calisiyor. yani ikimizin de tahmin edemeyeceğiniz kadar sıkı bir calisma düzeni var, bu süreçte hem hamilelik sürecini atlatmak, hem de çocuk sahibi olup çocuğumu uygun/sağlıklı aile ortamında büyütememekten korkuyorum. Bu yüzden bence henüz sırası değil çocuk sahibi olmanin. 🙏🙏
Doktor bulmuşken yıllardır kronik kulak agrisi çekiyorum hiç gitmiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu kadar ayrıntıya girmeden anlatsaydin daha iyi olurdu
Gamzem sen çok yaşa torunlarını gör İnsAllah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktor bulmuşken yıllardır kronik kulak agrisi çekiyorum hiç gitmiyor

Gamzem sen çok yaşa torunlarını gör İnsAllah
Allah razı olsun canım benim ❤️
Sende inşallah 🥰

Doktor hastalığı olabilir onlarda rutine giriyor bizim gibi utanma yok 😅
Nasıl yani kuzum anlamadım vallhi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yada nasıl hamile kalıp kalmayacağını bilmesi gerekmez mi
Onu da yazacaktım aklımdan geçti de hani branştandır belki falan dedim bilmiyorum açıkçası evli olup sürtünme yoluyla ilişkiye girilmesi de tuhaf ama tabi herkesin hayatına kimse karışamaz

Allah razı olsun canım benim ❤️
Sende inşallah 🥰

Nasıl yani kuzum anlamadım vallhi
Kadın doğumcu mesela bizi kadın gibi görmüyor ya onun için rutin hastayız, biraz duygulardan arınmış düz bakıyorlar düz organ onlar için soğukkanlılar biraz

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Onu da yazacaktım aklımdan geçti de hani branştandır belki falan dedim bilmiyorum açıkçası evli olup sürtünme yoluyla ilişkiye girilmesi de tuhaf ama tabi herkesin hayatına kimse karışamaz
Branş önemli değil ki her türlü konuyu işliyor bide sahte hesap falan diye girmiş ya cümleye oda çok tuhaf hemen gelipte nerden biliyo sahte hesabı falan

Tüm sayfalar yüklendi.