Sorum var Resimli midesi hasas olanlar bakmasın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zynp_dlk35 tarafından oluşturulan Resimli midesi hasas olanlar bakmasın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,568 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Resimli midesi hasas olanlar bakmasın
Konbuyu başlatan zynp_dlk35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sizin bir tahmininiz var mı? Dürüst olmak gerekirse şuan bebek bakabilecek durumda değilim bu yüzden en azından simdilik hamile kalmak istemem tüm ailemin mutluluğu için. 🥹
Kuzum senin kararın önemli kimseyi mutlu etmek zorunda değilsin senin ne istediğin önemli canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Böyle düşünmeniz beni biraz da olsa rahatlattı. ☺️ Sizce hamile miyimdir? Mümkün mü bu şekil hamile kalmak? (Normalde mümkün ama benim durumumda soruyorum.)
Kuzum bir test al aç karnına yap derim🥰🥰

zynp_dlk35

Kayıtlı Üye
rank
Neden içini rahatlattı canım çocuk istemiyor musun
Henüz istemiyorum, neden diye soracaklar icin de cevap vereyim. Yaşımdan da tahmin edebileceğiniz üzere henüz yeni mezun olmuş sayılabilecek bir doktorum, kbb bölümünde calisiyorum . Eşim ise yazılım mühendisi olarak calisiyor. yani ikimizin de tahmin edemeyeceğiniz kadar sıkı bir calisma düzeni var, bu süreçte hem hamilelik sürecini atlatmak, hem de çocuk sahibi olup çocuğumu uygun/sağlıklı aile ortamında büyütememekten korkuyorum. Bu yüzden bence henüz sırası değil çocuk sahibi olmanin. 🙏🙏

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Henüz istemiyorum, neden diye soracaklar icin de cevap vereyim. Yaşımdan da tahmin edebileceğiniz üzere henüz yeni mezun olmuş sayılabilecek bir doktorum, kbb bölümünde calisiyorum . Eşim ise yazılım mühendisi olarak calisiyor. yani ikimizin de tahmin edemeyeceğiniz kadar sıkı bir calisma düzeni var, bu süreçte hem hamilelik sürecini atlatmak, hem de çocuk sahibi olup çocuğumu uygun/sağlıklı aile ortamında büyütememekten korkuyorum. Bu yüzden bence henüz sırası değil çocuk sahibi olmanin. 🙏🙏
Haklısın ona bakarsan aslında kendinizi ne zaman hazır hissederseniz o zaman en iyisi olur hakkınızda hayırlısı olsun 🙏

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Açıklamak zorunda da değilsiniz, herkes çocuk sahibi olmak zorunda da değil ama doktorsanız daha rahat değil mi hastaneye gitmeniz, kan testi yaptırmanız ya da evden çıkmanız

Tüm sayfalar yüklendi.