Rüyada bebek ismi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgyldrrm tarafından oluşturulan Rüyada bebek ismi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,050 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyada bebek ismi
Konbuyu başlatan Ezgyldrrm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rose34

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Görümcem rüyasında oğlumun doğduğunu kayınbabamın kulağına ismini okuduğunu görmüş ismini Barlas istiyorum ama kendi ısrarla o gördüğü ismi söyleyip duruyor günlerdir rüyasını anlatıyor bu isim olsun diye ısrar ediyor sizce de rüyada isim görmek hayırlı mıdır?
Bende rüyamda bebeğimin ismini Ali koyuyordum bebeğim doğdu kız bebekti 😁😁 evin Zümra koyduk ismini şimdi bu bebeğim eğer erkekse Ali diyorum eşim kabul etmiyor ama hayirlisi 😊😊

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Utku 😂 benim de aklıma şey geldi ismini ben belirledim bebeğimin ama onlar beğenmedi değiştirmek istiyorlar her bulduklari isme hayır güzel değil diyorum o rüyada gördüm diye koydurmak istiyor olabilir mi 😂😂😂 kafamda kuruyorum heralde yine
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂😂 Ya kaç gündür konuşup duruyor utku olsun ezan da okuyordu babam kulağına bak bu hayırlıdır diye konuşup duruyor 😂
Canım utku ismi ile zen okusa nolur sanki dini Bi isim görmüş gibi konusmuş oda valla sen içinden hangi ismi istiyosan onu koy eşinle ikiniz karar vereceksiniz o ikinizin evladı isim koymakta en doğal hakkınız isim bulamazsın fikir verir anlarımda illede koy ruyamda gördümde diyemez

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Görümcem rüyasında oğlumun doğduğunu kayınbabamın kulağına ismini okuduğunu görmüş ismini Barlas istiyorum ama kendi ısrarla o gördüğü ismi söyleyip duruyor günlerdir rüyasını anlatıyor bu isim olsun diye ısrar ediyor sizce de rüyada isim görmek hayırlı mıdır?
Görümcen çocuğu olunca koysun canım onun söylediği ismi koymak zorunda değilsin ki rüya görüp görmediğini bilmiyorsun bile şahsen ben güvenmezdim. Anne baba görse yine neyse. Ben rüyamda yuşa diyordum çocuğuma oğlum oluncada onu koymayı düşünüyorum açıkçası

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Onun da 3 çocuğu var hiç birine kendi beğendiği ismi koymamış kocasının ailesi koymuş hep benim de beğendiğim ismi birturlu beğenmediler bende değiştirmek için öyle söylüyor diye düşünüyorum 😏 ama konuşup duruyor herkese rüyasını anlatıyor yeğenimin adını gördüm diye. Ben kabul etmemekte ısrar edince ikinci ismi olsun o zaman diyor bıktım 😂
Sen boş ver kimlik cikarticak sizsiniz hangi ismi koymak istersen onu köy kimseyi de karisdirtma canm

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rüyalar tersine olurmuş de hayatım Barlas çok güzel isim sen kendi istediğini koy

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Sen kendi istedigin ismi koy canim gorumcende bisey derse göbek adini utku koyalim halasi dersin 🤣 erkek kardesim 3 kizdan sonra gelince herkes bi isim koymaya calismis Mâlik abdul emir ahmet gibi babamda aziz ismini koymus simdi göbek diger isimler o isimleri koymak isteyen halalarim gobek adini benim dedigim koydu diyorlar 🤣 benim oglanin adı Çağan gobek adi ayvaz 🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.