Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,853 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar??
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Damla ipek

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar??
Yine ben cevap vereyim 🤭
Gebe olduğumu bilmeden önce erkek Bebek görürdüm sonra hamile olduğu öğrendim hala daha erkek bebek görüyorum ve cinsiyeti erkek 😍😍

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben deli gibi kız istediğim halde hep erkek gördüm rüyamda canım eşime de dedim biz kız diye o kadar heves ediyoruz bak ben hep erkek görüyorum diye rüyaların tersi çıkar dedi bana hiçte tersi çıkmadı hatta ilk öğrendim de ona da kızmıştım hani böyle diyordun sen beni hep siz heveslendirdiniz diye 😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamileliğimi öğrenmeden önce gördüm haftaya doğumda göreceğim... Gerçekten kendi bebeğimi mi gördüm bende merak ediyorum... Kız bebek görmüştüm kızım olacak gördüğüm bebeğe benziyor mu onu teyid edicem 😍
Bende ilk hamile kalmadan görmüştüm erkek bebek yatakta bebiş eşim ben üçümüz uzanıyorduk siyah bir eşofman takımı vardı bebekte pamuk gibi birşeydi gördüğüm bebek 6 7 aylık falandı bende o günleri bekliyorum aynısı olacak mı diye 😂😍

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk hamile kalmadan görmüştüm erkek bebek yatakta bebiş eşim ben üçümüz uzanıyorduk siyah bir eşofman takımı vardı bebekte pamuk gibi birşeydi gördüğüm bebek 6 7 aylık falandı bende o günleri bekliyorum aynısı olacak mı diye 😂😍
Aaaa haberci rüyalar olabilir 😍 insan meraklaniyor kaç aydır bende doğumu bekliyorum ❤️

Bende rüyamda erkek görmüştüm canım çok yaramaz bı bebek oluyordu. İçime de kız doğuyordu ama erkek oldu canim rüyamda gördüğüm oldu🥰

Tüm sayfalar yüklendi.