Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,909 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar??
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Damla ipek

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar??
İlk gebeligimde ikinci ayında eşimde bende aynı gece rüyamızda erkek bebek görmüştük erkek çıktı şimdide kizim olucak nasipse bazen kız bazen erkek bebek görüyorum rüyamda inşallah değişmez cinsiyeti kalpten giderim valla 🤣🤣🤣

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Bana kızın oldu diyolar kızımı getirin diyince erkekmis bebegin diyolar anlamı ne rüyanın anlamadım ☺🤭
Ben oğln gördüm oğlan oldu kız gördüm kız oldu. Bi de her kız görmem de babam bana lokum veriyordu onın hiç oğlu olmadı yanş abim kardeşim yok. O yüzden ne zaman babamdam lokum alsam kıza hamile kalıyorum 😂😂😂

Merhaba canım ben ilk bebeğime hamile kalmadan yaklaşık 1 sene önce 2 defa erkek bebeğim olduğunu gördüm hatta havanın güneşli olduğunu ailemin yanında olduğumu görmüştüm mayısta ailemin yanında doğurdum oğlumu🙂2.yi düşündüm de hatırlamıyorum şimdikinde ilk başta hep kız gördüm sonradan bebek doğmuş erkekmiş kimse bana inanmıyomuş bende açıp altını alın bak erkek diyorum😁sonra birdaha gördüm erkek bebek dünyaya gelmişti buda erkek birde insan hissediyo ya 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar