Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,914 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar??
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Damla ipek

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar??
Rüyamda hep erkek Bebek gördüm ama Dr rüyamda kız diyodu ama rüyamda gördüğüm sarışın bir erkek bebekti adını Muhammed koyuyordum sonuç oğlum oldu adını Muhammed adar koydum darısı başınıza inşallah bebişlermizi sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin rabbim doğum yapmış annisler rabbim Hayrlsiyla büyütmeyi nasip etsin inşallah bize 💜

Mira nehir

Kayıtlı Üye
rank
A
Rüyamda hep erkek Bebek gördüm ama Dr rüyamda kız diyodu ama rüyamda gördüğüm sarışın bir erkek bebekti adını Muhammed koyuyordum sonuç oğlum oldu adını Muhammed adar koydum darısı başınıza inşallah bebişlermizi sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin rabbim doğum yapmış annisler rabbim Hayrlsiyla büyütmeyi nasip etsin inşallah bize

Rüyamda hep erkek Bebek gördüm ama Dr rüyamda kız diyodu ama rüyamda gördüğüm sarışın bir erkek bebekti adını Muhammed koyuyordum sonuç oğlum oldu adını Muhammed adar koydum darısı başınıza inşallah bebişlermizi sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin rabbim doğum yapmış annisler rabbim Hayrlsiyla büyütmeyi nasip etsin inşallah bize 💜
Aminn cnm inşallah:)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla ben deli gibi kız istediğim halde hep erkek gördüm rüyamda canım eşime de dedim biz kız diye o kadar heves ediyoruz bak ben hep erkek görüyorum diye rüyaların tersi çıkar dedi bana hiçte tersi çıkmadı hatta ilk öğrendim de ona da kızmıştım hani böyle diyordun sen beni hep siz heveslendirdiniz diye 😂
Demekki rüyada gördüğün çıkıyormuş cnm 😆😆

Valla ben deli gibi kız istediğim halde hep erkek gördüm rüyamda canım eşime de dedim biz kız diye o kadar heves ediyoruz bak ben hep erkek görüyorum diye rüyaların tersi çıkar dedi bana hiçte tersi çıkmadı hatta ilk öğrendim de ona da kızmıştım hani böyle diyordun sen beni hep siz heveslendirdiniz diye 😂

Son düzenleme:

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk hamile kalmadan görmüştüm erkek bebek yatakta bebiş eşim ben üçümüz uzanıyorduk siyah bir eşofman takımı vardı bebekte pamuk gibi birşeydi gördüğüm bebek 6 7 aylık falandı bende o günleri bekliyorum aynısı olacak mı diye 😂😍
Benimde öyle bişeydi bebeğin oldu diyorlar pusetle yanıma getiriyorlardı rüyamda oğlun Oldu adını da uraz koyduk size şans talih getirecek diyip kucağıma verdiler. Ve oğlum oldu 😂

leylalee

Kayıtlı Üye
rank
canim ikinci hamileligimde daha hamile oldugumu bilmeden ruyamda ikinci oglumu ve ücuncu bebegimin kiz oldugunu gordum. ve suan ucuncu gebeligimdeyimkizim olcak insaAllah hayirlisiyla... ruyamda gordugum oglum ayni ruyamdaki gibi ama kizim ruyamdakiyle ayni olur mu bilemiyorum😇

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk qebeliqmi hatrlamiyrm kuşum ama ikincide qebelqimden önce we başında rüyamda dolaylı yollardan kız cocuqu qordum mesela atiyorum pembe yazma hali qoruyrdm arastrdqmda kız bebeqe delalet ediyordu çok şükür kızım oldu 🥰

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Benimki çıktı kuzum 😊

Benimde öyle bişeydi bebeğin oldu diyorlar pusetle yanıma getiriyorlardı rüyamda oğlun Oldu adını da uraz koyduk size şans talih getirecek diyip kucağıma verdiler. Ve oğlum oldu 😂
@Begüm cyln Adını ne koydun canım merak ettim 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar