Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,887 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar??
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Damla ipek

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar??
Canim ben ilk hamileligimde kizimi ruyamda görmüştüm cinsiyetini ogrenmemistik daha esime bile kizimiz olacak dedigimde sasiriyordu dr a gittidigimizde kizimiz olacagini ogrendik. Ranbim seninde gönlüne gore versin canim.

Ayşe44

Kayıtlı Üye
rank
Ben rüyamda kız bebek gördüm sonra hamile olduğumu öğrendim hep içimden kız geçiyordu doktor 14. Haftada %80-90 kız görünüyor dedi emin olmak için ay sonunu bekleyeceğim artık cinsiyeti değişmezse😅

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Rüyamda hep erkek Bebek gördüm ama Dr rüyamda kız diyodu ama rüyamda gördüğüm sarışın bir erkek bebekti adını Muhammed koyuyordum sonuç oğlum oldu adını Muhammed adar koydum darısı başınıza inşallah bebişlermizi sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin rabbim doğum yapmış annisler rabbim Hayrlsiyla büyütmeyi nasip etsin inşallah bize 💜
Benim oğlum 5.30 aylığa kadar hiç göstermedi cinsiyet için 3'ün hastaneye randevu aldık gitmeden birgün önceki gece rüyamda doktor ultrasonla bakıyordu. Annesi bak erkek bebeğin olucak bu da pipisi dedi. Sabah oldu Dr gittik. Oda da ultrasonla baktı rüyamdakilerin aynısıni söyledi bire bir şaşırmıştım bende. Eşime rüyamı anlatmıştım gitmeden çıkacağı ne malum demişti. Ama çıktı. 🤗 Hayirlisi olsun inş dizinde rüyanız çıkar inş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben rüyamda bebeğimi görüyorum ama cinsiyetini göremedim daha rüyamda daha öğrenmek içinde erken merakle bekliyorum kız hissediyorum ama hayrlsı artk 7+2yüm daha heycanla ogünü bekliyorum 😊
Rabbim gönlünden geçeni nasip etsin canım genel de annelerin içine doğar derler ama nasip öğrenince yazarsın

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim gönlünden geçeni nasip etsin canım genel de annelerin içine doğar derler ama nasip öğrenince yazarsın
Tamam daha var ama yaa heycanla bekliyorum belkide pskljktır kız çocuk istedğim için bilmiyorum öncelkle hayrlı ve sağlklı olsn duam bu bide kızım olrsa ilk çocık bu daha bakalm rabbim ne nasp edecek yazarım tabi 😊 aminnn tşk ederim

Tüm sayfalar yüklendi.